jareczki2007

Silnik ford 6

Polecane posty

Witam!

Wie ktoś może gdzie mógłbym dostać taki silnik?? Potrzebuję go do kombajnu claas senator bo mój uległ poważnej awarii i łatwiej będzie go wymienić. Ewentualnie jakim innym mógłbym go zastąpić??

Wiadomość z agroFakt.pl

Mam dość sporą dziurę w bloku dlatego chcę wymienić na inny a ten będzie na na części.

zorzyk2 - o której tabliczce mówisz??

Zapewne o tabliczce znamionowej silnika. Ale przecież dziury w blokach silników można załatać. Nieraz już widziałem takie akcje.

Pozdrawiam Krystianrolnik :D

Wiem że da się dziurę w bloku załatać ale nie jestem pewny czy się to uda jeśli tak jak w moim przypadku dziura załapała też kanał olejowy

jareczki2007 najlepiej jakbyś wstawił zdjęcie tego pęknięcia. koledzy na pewno oszacują czy się jeszcze nadaje do naprawy.

Pozdrawiam Krystianrolnik :D

Jeśli chodzi o zdjęcie to jutro postaram się je wstawić.

marcinnowicki87 - jakiej mocy silnik wstawiłeś? No i ile kosztował Cię ten silnik perkinsa??

zorzyk2    54

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T1183023

Może od takiego pasuje, podaj model silnika bo to ułatwia szukanie.

Ten silnik to pewnie za duży

http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/ford_cargo_1718__silnik_180km_245357_12676.html

Poszperałem troche i wychodzi na to , że model silnika mamy w konedacie i pisze o zamiennych silnikach do niego marki perkins i deutz.

http://www.konedata.net/claas_mercator.htm

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez nowazbyszekk
      Witam forumowiczów! Czy istnieje możliwość hodowli grzybów w miejscu gdzie ich tam wcześniej nie było? Dodam, że mam działkę leśną 
    • Przez Ezkk
      Witam 
      Kombajniści mam dylemat, gdyż nie wiem sam , jak to jest z hamowaniem kombajnem zbożowym na drodze przy dużych prędkościach. Czy można spokojnie cofać joystick i zwalniać prędkość , czy nie jest to wskazane dla żywotności hydrostatu ( można powiedzieć , że hamujemy wtedy maszynę hydrostatem ). Czy bardziej wskazane jest wciśnięcie hamulców i dopiero zwalnianie hydrostatem ?
      Jak co to mój pierwszy temat także proszę o wyrozumiałość 
      Pozdrawiam i liczę na wasze odpowiedzi ( zarówno z praktyki jak i własne spostrzeżenia)
    • Przez Pszczolka89
      Orientuje się ktoś ile kosztuje robocizna skrzyni biegów w Volvo 1130 
    • Przez PanJoker
      Tak jak w temacie, gdzie w lubelskim lub w woj. sąsiednich można kupić jakieś większe używane kombajny?? Typu claas 108, case 1680,2188, John Deere 2066?? Czy w ogóle są takie miejsca gdzie warto pojechać?? Mile widziane również adresy stron www.
    • Przez V12
      Witam
      Nosze sie z zamiarem kupna kombajnu , szukałem zachodniego o hederze 3-3.6m ale niestety to sa ruiny , predzej znajdę dobrego bizona i mam juz kilka na oku 
      Problem w tym że mam różne uprawy , trawy , facelie , rzepak .
      Wiem że małe hedery 3m bez problemu , podbieraja to za pomoca podnosników łanu , bez podbieracza .
      Czy w hederze 4.2 Bizona to się sprawdzi ?? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj