Polecane posty

djvtec    0

podgrzewane swiece zarowe i nie ma zadnych ;)

Ursus C-360
Ursus 3512
New Holland TD80D to mój tabor :)

Maciej93    2

Przedmówca ma racje... Ja mam case jx 80 i mam podgrzewane świece i nie mam problemu z odpalaniem...

Wiadomość z agroFakt.pl

kobra89    69

Ja tez na 15sekund tylko przytrzymuje i -28 stopni było i za pierwszym odpalony.

Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

silver105    9

własnie przekręcasz kluczyk na 1 i później na nie do końca 2 trzymasz tak przez 10-15 sekund lub dłużej i masz nagrzane świece żarowe(a i jeszcze jedno na desce rozdzielczej powinien ci się zapalić symbol świec podczas grzania) pokazałem na przykładzie mf 2430 ale w nh jest pewnie podobnie

Marcin 80    8

Nie kolego w NH jest oddzielny przycisk do świecy płomieniowej który trzymasz 15sek i nie puszczając go kręcisz dopiero jak załapie puszczasz. Mój TD80D zapala w te mrozy tylko musiałem wzbudzić akumulator prostownikiem, ogólnie wydaje mi się że one powinny mieć szybszy rozrusznik bo przy wolno kręcą

casejx80    33

powiem tak wójek ma takiego NH i tez ma takie problemy i jast na gwaranji i maja przyjechac ale jak zapali i sie rozgrzeje to nie ma problemu

farmerNH    1

Mój TD60D stał 3 miesiące i zapalił za trzecim przekręceniem, oczywiście po podgrzaniu (15-20 sek.).

- Zetor 16145 turbo - nie ma że nie przejdzie
- New Holland TD60D - przepracuje każdy dzień w roku
- Ursus C-360 - stary ale jary
- Massey Ferguson 255 - Wynieś, przynieś, pozamiataj

jakub4q    0

Nie kolego w NH jest oddzielny przycisk do świecy płomieniowej który trzymasz 15sek i nie puszczając go kręcisz dopiero jak załapie puszczasz. Mój TD80D zapala w te mrozy tylko musiałem wzbudzić akumulator prostownikiem, ogólnie wydaje mi się że one powinny mieć szybszy rozrusznik bo przy wolno kręcą

tak powinien mic szybszy rozrusznik bo natym to wolno kreci

bialy1989    5

U mnie dzisiaj zapalił za trzecim razem ale podgrzewałem a potem kręciłem. Jutro spróbuje robić to jednocześnie tak jak Marcin 80 napisał bo o tym nie wiedziałem. Macie rację że za wolno kręci. JD odpaliły po sekundzie jak osobówki.

Marcin 80    8

Kolego mi tak serwisant na przeglądzie mówił żeby jednocześnie zapalać trzymając świece wtedy płomień zostanie pociągnięty dalej, :D i tak czynię to do dziś każdej zimy. Diesel aby sprawnie odpalił to musi mieć kopa jednak, a benzyna może giełdać i giełdać wolno i odpali

ursuss    13

Mi nh td5030 po podgrzaniu świec odpalił przy -25 za pierwszym razem ale wyjechałem na środek podwórka i złapało paliwo i stał tak ciągnik 4 dni ...

bercikoo    0

mam problem z moim new hollandem td80d jak postoi 2 dni to jak go odpale to słyczac jakies stuki przez 5 sekund i przez 6 sekund chodzi na bardzo niskich obrotach potem wchodzi na normalne obroty moze ktos wie co moze byc tego przyczyna

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pawlo694
      Witam. Chciałbym wam zaprezentować nowego New Hollanda TD5.115.

Myślę ze jest ładniejszy od TD5000 troche dziwi mnie dlaczego zegarów nie zmienili no ale może to poprawią
    • Przez damianix
      Witam!
      Pytanie do posiadaczy ciągników New Holland TD5.85 oraz jego starszych odpowiedników. Ile godzin wytrzymuje sprzęgło suche w tych ciągnikach ?
    • Przez papryk
      Witajcie,

Czy ktoś z was miał problem z grzejącym się silnikiem? Od kilku sezonów mam problem z temperaturą, gdyż wskazówka w orce podchodzi pod czerwone pole i muszę stawać ciągnikiem po to, aby się schłodził. Problem jest szczególnie odczuwalny gdy jest gorąco. Kiedyś w takich samych warunkach ciężko go było rozgrzać do połowy zielonego pola. Wymieniłem termostat wyczyściłem chłodnicę, ale nic to nie pomogło.
    • Przez MAVERICK232
      Witam!
      Mam taki problem w NH TD90 jak jest znaczek NH na kierownicy to podczas jazdy zmienia on cały czas położenie,  cały czas muszę regulować kierownicą  aby nie zjechać  zprostej linii.
      Sprawdziłem kierownicę ---- skręciłem kierownica  w lewo odkręciłem prawy wąż na siłowniku  i przez siłownik nie leci olej a przez waż leci , taka samo zrobiłem przy skrecie w prawo i  odkręceniu lewego weża i też leci olej z weżą nie za dużo ale wolna struga płynie - z zbiornika ubywa.
      Czy dobrze analizuję i uszkodzony jest orbitol  pod kierownicą ???
      Dziękuję za pomoc
      MAVERICK
    • Przez MAVERICK232
      Witam. Mam problem z moim N H TD90 z kierowcą. Mimo wymienienia siłownika gazowego na nowy, kierownica idzie ruszyć do góry i do dołu. Czy ktoś miał może taki problem?
      Pozdrawiam 
      MAVERICK 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj