Zaloguj się, aby obserwować  
racha

opony zetor Forterra

Polecane posty

racha    2

Witam mam pytanie czy jeśli mam z tyłu opony 18.4 r34 a przód 13.6 r24 to czy mogę je wymienić na 20.8 r34 i 14.9 r24 ???

Agronom15    0

Ja w swoim zetorku też mam opony o tych rozmiarach , ale przy zakupie była opcja założenia szerszych opon oczywiście za dopłatą.

racha    2

mnie nie chodzi o szerokość a o wysokość żeby prześwit był większy tochę bałem się tych felg 38' a teraz troszkę żałuję że nie wziąłem takich

Wiadomość z agroFakt.pl

racha    2

mnie nie chodzi o szerokość a o wysokość żeby prześwit był większy trochę bałem się tych felg 38' a teraz troszkę żałuję że nie wziąłem takich

LowRider    33

Witam mam pytanie czy jeśli mam z tyłu opony 18.4 r34 a przód 13.6 r24 to czy mogę je wymienić na 20.8 r34 i 14.9 r24 ???

Jak już to na przód raczej 16.9R24

racha    2

nie wiem jak to dokładnie z tymi oponami jest czy 20.8 R 34 mają ten sam obwód co 18.4 R 38 bo jak mają ten sam obwód to na przód 14.9 R 24 bo do tych 18.4 R 38 takie są podane w książce a jeśli mają inny obwód to trzeba będzie zostać przy tych oponach co mama i nie kombinować

LowRider    33

Dopiero teraz zauważyłem- czy jest w ogóle rozmiar opony 20.8R34??? Bo z takim się jeszcze nie spotkałem :blink:

zetor10045    13

Jest, o ile dobrze pamiętam to kiedyś jak poszukiwaliśmy ciągnika spotkałem się właśnie z ursusem 912 z ogumieniem 20.8 R34 :blink:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Krzysiek89
      Witam, proszę o instrukcje co regulują poszczególne pokrętła na konsoli Bosh do podnośnika w Zetorze 10540.

• Przez Spec
      Witam, proszę o podpowiedz. Z wałka WOM wycieka mi olej , chciałem wymienić simering i odkręciłem najpierw 3 śruby i wyjąłem wałek, później 7 śrub myśląc ,że wyjdzie korpus obudowy  wałka ale nie chce wyjść. Proszę o pomoc jak się dobrać do wałka by go uszczelnić, (czy trzeba jeszcze odsłonić korpus i zrzucić mocowanie zaczepów i siłowników).
      I czy wystarczy ustawić traktor po skosie czy trzeba spuścić olej ze skrzyni ?
    • Przez damian123141
      witam. gdzie sie znajdują korki do wymiany oleju w skrzyni biegów i układzie hydraulicznym w zetorze forterra 130 hsx? czy wszystek olej się wlewa tam gdzie jest wlew z tyłu? trzeba jakoś odpowietrzyć? I
    • Przez Z7245
      Witam
      Mam pytanie do posiadaczy zetorów Proxima POWER i PLUS. Jak wam sprawuje się ten przedni most czy nie słychać jakiś zgrzytów gdy podczas jazdy skręcacie koła na włączonym przednim napędzie.
    • Przez huard
      witam panowie mam problem z zetorkiem proxima z podnośnikiem na zimnym podnosi i wszystko niby ok jest te 180 bar na wyjściu hydrauliki a jak sie rozgrzeje to spada na 120 i trzeba gazowac zeby podniósół bo na wolnym słychać aby jakies syczenie w podnosniku co to moze byc
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj