Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
barteklegia

Prasa do 60000zl

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Prasa
barteklegia    0

Witam! Stanalem przed zakupem prasy zwijajacej... Ale niestety mam brak zdecydowania:(

Interesowalem sie uzywanymi prasami Claas i Krone. Moze ktos by mi doradzil, przelal jakis link:)

Prasa pracowala by glownie w sianokiszonce, mniej w slomie. prosil bym o jakies rady i spostrzezenia:)

Limit pieniedzy na prase to 60tys.

A korzystajac z okazji jaka owijarka bedzie lepsza: zwykla czy samozaladowcza?

Pozdrawiam:)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez norbertkaczmarek_62205
      Witam. Mam problem z prasą gallignani zenit. Mianowicie zegar który powinien pokazywać stopień zgniotu nie działa, i poza tym śruba jest skręcona na Maxa od zgniotu, a i tak belki nie są dobrze zbite. Proszę o pomoc 🙂
    • Przez Kuba84241
      Witam, mam problem z Claas Variant 280rc. Co może być przyczyną wadliwego docisku beli. Jak beluje to siłownik nie popuszcza docisku i wskazówka na manometrze idzie na czerwone a bela  ok. 20cm nie owinięta zbita że igły nie wbijesz. A gdy się podłączy na zwarcie kablem do elektrozaworu to siłownik popuszcza i pasy się luzują. Myślę że to elektronika bądź tzw. przekaźniki. Gdy zgadze ciągnik z włączonym komputerkiem to po lewej stronie coś brzęczy.
      Pomocy
    • Przez Wojtek91
      Cześć,
      Przy presie Gallignani 3120l Haki blokujące tylniej klapy sie nie domykają, silownik nie dochodzi do końca. Wiecie może jak to naprawić? Czemu to tak?
      Poziom oleju(Hipolu) jest odpowiedni. Siłowniki najprawdopodobniej odpowietrzone.

• Przez Farmer11
      Co zaczepiacie do swoich pras i co polecacie mi??>
    • Przez Kuba84241
      Witam.mam kilka pytań co do claasa Variant 280 RC. 
      1.jak naciągnąć pasy bo są trochę luźne i środkowy pas jest bardzo luźny
      2.dlaczego kiedy skończy się robienie beli na miękkim rdzeniu to ciągnik bardzo ciężko idzie, wom staje i spżęgiełko przeskakuje jakby siłownik nie popuszcza docisku.
      3.do czego służy ten przyżąd
       Z góry dzięki

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.