Zaloguj się, aby obserwować  
barteklegia

Prasa do 60000zl

Polecane posty

barteklegia    0

Witam! Stanalem przed zakupem prasy zwijajacej... Ale niestety mam brak zdecydowania:(

Interesowalem sie uzywanymi prasami Claas i Krone. Moze ktos by mi doradzil, przelal jakis link:)

Prasa pracowala by glownie w sianokiszonce, mniej w slomie. prosil bym o jakies rady i spostrzezenia:)

Limit pieniedzy na prase to 60tys.

A korzystajac z okazji jaka owijarka bedzie lepsza: zwykla czy samozaladowcza?

Pozdrawiam:)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Anteek
      Problem z McHale v6 750
      Posiadam prasę od tego roku zrobiłem ok 450 belek 160cm waga jest bardzo słaba 320kg Wszystko 10/10 poza naciągiem siatki naciąg jest na 8/9 ciągnik 160 koni zwijane po lexionie nh jak i bizonach nie ma różnicy.. Rdzeń ustawiany od 60 do 100 i nic nie zmienia się wagowo
      Druga sprawa  jest jeden wielki gwizd jakby  jakiś walec ( serwis w drodze..)
      Miał ktoś podobny przypadek? Gdybym wiedzial że tak problemowo będzie raczej nie zdecydowałbym się na nią..
      W okolicy kilka chodzi mchale i wagi odziwo są minimum 400kg 160 cm
    • Przez jondir989
      Witam ! 
      Ile razy owijacie bele siatką żeby nie pękały i jednocześnie żeby było ekonomicznie ?  
      Belki 125x120
      150x120

• Przez Munios8441
      Stoję przed wyborem prasy rolującej, traktor jaki miałby z nią pracować to Zetor 12111.
      Mam na oku Krone 10-16s i zastanawiam się czy to dobry wybór, a może jakaś inna moglibyście polecić .
    • Przez kuba7045zetor
      mam zamiar kupic prase na 25 ha siana i 6 ha słomy cena do 16 tys zł  jaką marke,model polecacie jakies wady i zalety musi być  na siatke do zetora 7045 musi być zapas mocy bo są duże góry
    • Przez ZETORY24H
      Zakupię prasy kostkujące sprawne oraz uszkodzone Maszyny na terenie całego kraju .Gotówka Kontakt  500 575-887

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj