Piotrek6911

Kupowanie cieląt miesnych!!!!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Piotrek6911    5

Witam mam pytanie czy ktoś z użytkowników kupował cielaki ze strony www.cieleta.pl lub z Agencj "Pro Arte" bo mam zamiar kupić parę byczków i zastanawiam się nad ich oferta mam nadzieje ze pomożecie mi i doradzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omen    2

A jaka cena jest tam tych byczków i cieliczek od 90kg do 130kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My kupowaliśmy od Dobków z Tarnowa to chyba z www.cielęta.pl z tym że zadzwoniliśmy i powiedzieliśmy żeby uszykowali dziesięć sztuk i że sami odbierzemy w danym dniu jak pojechaliśmy to wymieniliśmy tylko jedną sztukę na inną, na bazie mieli chyba z 200 szt, mieszańców i typowo rasowych, jesteśmy zadowoleni, zwierzęta zdrowe, na przyrosty też nie można narzekać, sprzedający też konkretni ludzie bez problemowi, ogólnie polecam


ArturKowalewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cielaki były mięsne. Mieszańce.Czerwono-Białe. Cielaki były już na wodę. Płaciłem 1100zł za sztukę.

@tomcio87 Cena zależy od rasy i w jakim przedziale wagowym znajdują się byczki. My nie narzekamy, bo kupiliśmy dobry towar po tańszej cenie niż okoliczni handlarze oferowali. Doliczając koszty transportu, ponieważ sami pojechaliśmy po nie to i tak się opłaciło.


ArturKowalewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomcio87    8

RobertKowalewo no 1100zl to jeszcze można myśleć...czerwono białe czyli mleczne czy simentale wziąłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Simentale to to nie są. Mleczne. Zdjęcia w mojej galerii.

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

ArturKowalewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominator88    2

Witam wszystkich jestem zainteresowany zakupem cieliczek limousine z Tarnowa wszystko pięknie ładnie tylko mieszkam w Władysławowie i zastanawiam się jak cieliczki zniosą transport bo to ponad 600km Czy może ktoś z was podawał cielaki tak długiej trasie i jak znosiły transport??? Niema problemów z ich stanem zdrowotnym ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Transportując cielaki do mojego gospodarstwa przejechały one około 600km w dosyć niskiej temp, ponieważ było to tuż przez świętami. Cielakom nie było zupełnie nic. Były żwawe i radosne. Na postojach typu światła lub skrzyżowanie pobekiwały sobie aż miło. :rolleyes:


ArturKowalewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tommy30    0

Nie polecam tej firmy. Bylem oglądałem i nie kopiłem. Cielaki były przetrzymywane już jakiś czas widać po sierści jak cielak prosto od krowy to milo patrzeć. Być może trafiłem w złym momencie ale nie sadze. Poza tym za taka kasę jak powiedzieli to nawet szkoda było się zastanawiać. Nie uwierzę ze gość miał 200 sztuk bo tam nie ma tyle miejsca w tych zagrodach. Jeżeli kto kupuje pierwszy raz takie cielaki to pewnie jest pod wrażeniem ale dla mnie w 70% to były marne krzyżówki. Polecam cielaki u pana Koczynasza jeśli dobrze pamiętam to www.byczki.pl ostatni mój zakup to 20 sztuk. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kiejdal1
      uciekł byczek. znana jest jego lokalizacja. pozwala do siebie podejść na pewną odległość. poszukuję kogoś ze strzelbą palmera aby można go było oszołomić i schwytać. wszelkie inne sposoby nie dają rezultatu. może ktoś da jakiś kontakt woj. lubelskie 781753154
    • Przez farmer1999
      dzień dobry. w tym roku kukurydza słaba a ceny na pniu powariowały. Czy ktoś tutaj żywił byki samymi kiszonymi wysłodkami + śruta min jęczmienna, rzepakowa i sojowa z dodatkamk + słoma i siano? Jak z przyrostami, czy w 2 lata da rade 800kg?
    • Przez 1kris1
      Jakie macie opinie o cieletach z Miradowa(pomorskie)? Jak z transportem?
    • Przez farmer1999
      Witam. Ilu z Was bawiło się w te słynne startery z holandii..? ja w maju zeszłego roku kupiłem 3 miesięczne odsadki w wadze od 140 do 170kg razem 12 sztuk i w sumie w wieku 21 miesięcy mają zaledwie 600kg a karmione są kukurydzą, śrutą i sianem. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz - niby miały być to simentale no i faktycznie białe łby ale na paszporcie jest napisane Europejskie Bydło czerwone co mnie zaciekawiło odrazu jak pocztą przyszły paszporty. Czy to mogą być ukryte byki z Włoch z podrobionym paszportem?
    • Gość
      Przez Gość
      Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś miał bydło z Włoch i jak rośnie? Mam byki 8/9miesiecy i mają 200kg, czy to normalne? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj