Zaloguj się, aby obserwować  
Pablorolnik

Motyl czy kłos

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pablorolnik    2

Czym się różnią te dwa rozsiewacze podane powyżej?

Farmtrac 690 DT i Farmtrac 675 DT + Tur Ł-104 i Ursus C-360-3P siła pociągowa 43 ha gospodarstwa.
Zapraszam wszystkich z mazowieckiego (i nie tylko) do znajomych.

Marcin 80    8

Firmą i ceną B) Wykonanie na podobnym poziomie za tą cenę, brakuje najbardziej hydraulicznego otwierania

Grzesiek    5

dołączam się do pytania, który jest lepszy, którego warto kupić motyla czy kłosa?

różnią się czymś?

Wiadomość z agroFakt.pl

KarolT25    41

Czy ja wiem chyba lepszy bedzie motyl bo to znana firma rozsiewaczy i sa one dobre

slawek3220    621

u nas gościu ma Kłosa i bardzo sobie go chwali tak jak kolega wcześniej wspomniał jedyna wada to otwieranie zasuwy no ale na krótkim odcinku to niewielki problem bo wyłączy się wałek i nie wyleci tak jak w lejku

" No to po małym " - powiedział rolnik wyciągając jaja z sieczkarni.

.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez RoLLand
      Witam. Próbował ktoś z was juz ściągnąć mieszadło w w/w rozsiewaczu. Chodzi mi o mieszadło które jest na wałku głównym przekładni, te w zbiorniku. Rozsypały mi się łożyska w przekładni i żeby się do nich dobrać muszę ściągnąć to mieszało. Próbowałem już różnymi sposobami to śćiągać ale ani nie drgnie. I tak się teraz zastanawiam czy może ono jest jednak nakręcane a nie jak poprzednio zalożyłem na stożku bądz klinie.
    • Przez Rol123456789
      Witam może ktoś podpowiedzieć jak sprawnie założyć sprężynę od klap w rozsiewaczu unia ?
      I czy jak mam ustawiony wysiew na 20 metrów to dorzuci na 21 ?

• Przez kuba123456
      ma może ktoś tabele wysiewu rozsiewacza bogballe bl 600?
    • Przez marcin1985
      szukam tabeli wysiewu do amazone za-f 603
      jak ktoś ma to moze mi podeśle w formie zdjecia czy jakos inaczej
      byle by wszystko było widac
    • Przez kuba123456
      Jak ustawić rozsiewacz żeby siał 15 m i żeby siał nawozu z 250 kg na hektar najlepiej jakby ktoś miał tabele wysiewu rozsiewacza bogballe bl 600
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj