Zaloguj się, aby obserwować  
zetor964

Rozrzutnik do Zetora

Polecane posty

zetor964    0

Witam. Mam takie pytanie jaki rozrzutnik wziąć do Zetora Forterry 9641 czy Pronar N162/1 Heros czy Unia Group Tytan 8 plus? Cenny mnie więcej znam tylko nie wiem jaki wziąć czy na 1 osi czy na tandemie???? I który waszym zdaniem będzie lepszy?

Lukasz1987    60

Weź na tandemie, dużo lepsze prowadzenie bo stabilność ma lepszą, dodatkowo mniejszy nacisk na podłoże to na mokrym mniej siądzie. Ja mam Unię tylko staruchną i jest warta polecenia.

Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez quxfrix
      Witam
      Mam następujący problem ze swoim rozrzutnikiem obornika:Gdy narzucę pełen rozrzutnik obornika to wiatraki się obracają a rozrzutnik nie przesówa tego obornika a co za tym idzie nie rozrzuca tego co na nim jest.Gdy zrzucę z niego 2/3 obornika to on przesówa i resztę rozrzuca. Dodam jeszcze że rozrzutnik ma z 25 lat i jest dwuosiowy.Proszę wszystkch o pomoc w rozwiązaniu tego problemu gdyż ja na ten temat jestem zupełnie zielony a najwyższy czas zrobić co z tym obornikiem .Z góry dziękuje za wszelką pomoc
    • Przez PRNH1
      mam problem z posuwem przenośnika , mianowicie jak tylko trochę zaczepi się za zasuwę albo jadę z górki to podłoga  nie chce iść  myślałem ze to zawór przelewowy więc go wyrzuciłem ale problem nie zniknął, podejrzenie pada na regulator przepływu ale czy on mógł paść?  
    • Przez Arturo1610
      witam. jakie macie opinie o tytanie 13? dobra maszyna? stabilna? ładna robi robotę? Warto w coś takiego inwestować? Bo szukam właśnie czegoś takiego lub tytana 18 I nie wiem który lepszy do ciągnika 140 koni. A może ktoś ma takiego tytana 13 Do sprzedania? Jak coś to jestem zainteresowany i proszę o oferty 🙂
    • Przez Qugus
      Witam.Planuje zakup rozrzutnika i planuje aby nim rozrzucać wapno.Wybór padł na Rozrzutnik LeBoulch Hvs 12t tylko ze nie ma typowych talerzy do wapna tylko takie łopatki stąd moje pytanie czy takie łopatki rozrzucą wapno?

• Przez Bizajn
      Witam , jestem posiadaczem rozrzutnika rosyjskiego i z mojej strony zapytanie , jaki powinien być rozmiar opon ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj