Zaloguj się, aby obserwować  
Karol5211

Ładowacz do MF-a 3060

Polecane posty

Karol5211    0

Witam. Razem z ojcem myslimy o kupnie ładowacza i niewiemy który wybrac :lol:

1.http://www.allegro.pl/item860650874_ladowacz_czolowy_tur_chwytak_krokodyl.html ten

2.http://www.allegro.pl/item855816880_ladowacz_czolowy_tur_nowe.html lub ten

Jeśli ktos miał do czynienia z którymś niech sie wypowie ;[

Z góry dziękuje

marian20    29

Osobiście nie posiadałem nigdy ładowacza tzw "własnej roboty" ale wiem , że można sie rozczarować. Ten pierwszy wygląda na miekką tandete, drugi troche lepiej. W zasadzie wszystko zależy od tego co robisz. Jeśli bedziesz tylko woził słome i siano to ok ale jak masz uzywać tego do żwiru, wapna lub innych ciezkich rzeczy to ja bym się zastanowił. Osobiście w MF 3060 posiadałem ( sprzedałem ostatnio) ładowacz Trima. Pomimo lekkiej i cieńkiej ramy, jest bardzo mocny gdyż wykoany z szwedzkiej stali wysokogatunkowej. Ładowałem nim wszystko, i na róznym terenie ( także na pochyłościach gdzie nie zaleca się podnoszenia ciezkich towarów). Bardzo dobry szybki rozdzielacz ( bez porównania z polskimi). Teraz nowe ładowacze wprowadził Metal Fach ( kronos jesli się nie myle) bardzo ładne i z nowoczesna ramą. Jednak kosztuja 23 brutto:(

matis251    0

Jak miał brać tur-a do swojego to celował bym w używkę ale dobrej firmy tj. stoll , trima, mailleux. Podzwonić trochę po handlarzach pojeździć i coś się znajdzie w dobrej kasie a co do nowych nie znanego pochodzenia to nie mam przekonania.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Nismo
      Witam, w przyszłym tygodniu pierwszy raz będę zwoził sianokiszonkę c-360 3P. Mój traktor jest wyposażony w Tura wyposażonego w widły i łyżkę.
      I mam do was prośbę o pomoc doboru odpowiednich szpilek (zębów) do wideł. Od razu pisze że nie mam zamiaru kupować najtańszych. W oko wpadły mi na necie Waryńskiego:
      https://allegro.pl/oferta/zab-ladowacza-uniw-prosty-810-mm-tur-warynski-10738985574
      Nadadzą sie?
    • Przez rumekcfc
      Witam.
      Chciałbym sie dowiedziec jaka opinie macie na temat tego ladowacza czolowego? Kupil ktos ten ladowacz w ogole?
    • Przez Artur9494
      Witam. Mam ciągnik Mf 690 i szukam osoby lub firmy która przerobi go na 2 sekcyjny oraz chciałbym kupić też trochę osprzętu. Jeżeli ktoś wykonywał taką przeróbkę i ma namiary na firmę będę wdzięczny za podpowiedź kto to może wykonać. Woj. Mazowieckie.  Pozdrawiam 
    • Przez luki987654321
      Witam co będzie lepszym wyborem krokodyl czy łyżko-krokodyl? będzie on pracował przy załadunku obornika oraz przy wybieraniu kukurydzy z pryzmy i siano kiszonki z pryzmy? proszę o opinie bo nie wiem co wybrać żeby było do wszystkiego.
    • Przez Mateusz_6340
      .
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj