Zaloguj się, aby obserwować  
barrtusss

jaka cena lasu

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Adrian111192
      Witam,
      zwracam się z prośbą do osób doświadczonych w szkółkarstwie, ewentualnie sadownictwie. 
      Posiadam większą ilość świeżo zaszczepionych jabłoni i grusz, sadzonki maja goły korzeń i ok. 50 cm wysokości. Nie chce sadzić ich do gruntu. Moje pytanie brzmi następująco czy mogę je wsadzić w donice, jeżeli tak to w jaki sposób.
    • Przez WhyDuck
      Witam.
      Interesuje mnie założenie szkółki drzewek owocowych. Posiadam odpowiednią wiedzę na temat uprawy i pielęgnacji  (skończyłem szkołę w tym kierunku ) Niestety nurtuje mnie kwestia opłacalności takiego ,, biznesu". Mam około 4.5 ha ziemi z możliwością dzierżawy kolejnych 5 ha. Może ktoś z forumowiczów prowadzi taką działalność i podpowie jak z dochodowością takiej szkółki?
      Będę bardzo zobowiązany za każdą podpowiedź . Pozdrawiam
    • Przez Kac0er
      Witam, jaką dawkę nawozu (polifoska) sypać na tuje szmaragd w doniczkach p9? Lub może ktoś zasugeruje inny dobry nawóz, zaczynam z hodowla tui i przez pierwsze dwa lata używałem nawozu przeznaczonego do iglaków ale wychodzi to zbyt drogo. Pozdrawiam
    • Przez Kac0er
      Witam, mam taki problem ze tuje teraz gdy jest mróz zaczynają tak jakby wiednąć. Tuje są w doniczkach p9 i stoją pod tunelem osłoniętym tylko siatką cieniująca. Czy mogę jeszcze z nimi zrobić aby dały radę przetrwać zimę. Dodam że zajmowałem sie jedynie borówka i pierwszy rok mam do czynienia z tujami. 
    • Przez andrzejb88
      Witam. W maju posadziłem w doniczkach 200szt szmaragda. Pytanie o to jak je przezimować tak by było dobrze? Jeżeli ktoś wie jak to przebiega w szkółkach hodowlanych to niech się podzieli wiedzą. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj