Zaloguj się, aby obserwować  
kamyk86

farba do prasy Z-224/1

Polecane posty

kamyk86    4

witam ,mam pytanie czy ktoś z Was wie jaki kolor czerwonej farby będzie najbardziej zbliżony do orginalnego koloru tej prasy ? chciałbym ją trochę odnowić ;)

staszek    3

najlepiej to najmniej zniszczony element zanieś do mieszalni farb i tam dobiorą Ci odpowiedni kolor! nie proponował bym na zielono bo dużo więcej roboty będzie Cię kosztowało przygotować pod malowanie i samo malowanie! no i czerwona ładniejsza! ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez mateuszsiepr29
      witam posiada ktoś prasę nh 265 lub podobna ? mam kilka pytań
    • Przez seba25
      witam mam problem z prasą nie ściąga mi supła z palca i sznurek się plącze i zrywa nie wiem czy przyczyną może być duży luz na sworzniu dźwigni nożowej czy trzeba coś wyregulować wcześniej wiązała do końca dziś wyjechałem w pole i od początku nie związała żadnego snopka dzieje się tylko tak na jednym aparacie drugi wiąże normalnie
    • Przez AroniowyLiść
      Objawił mi się następujący problem w prasie Z224. W ostatni dzień prasowania przed deszczami co jakiś czas podbieracz zaczął pracować nieregularnymi obrotami. Wczoraj wyjechałem ponownie w pole po przerwie i teraz ta nieregularna praca jest ciągła. Polega ona na tym, że nie kręci się on ciągłym ruchem dookoła, a tak jakby sekwencyjnie. Zrobi gdzieś pół obrotu (nie zmierzyłem, ale na chyba nie będzie to cały obrót), zatrzymuje się na ułamek sekundy i znów się kręci i znów zatrzymuje na ułamek sekundy i tak cały czas. Na małych obrotach przy załączeniu maszyny tego nie widać, dopiero podczas pracy. Wydaje mi się, że przy dużym obciążeniu, czyli dużej ilości słomy też zaczyna chodzić płynnie (choć może to złudzenie, bo wtedy tego nie widać). Przy małej ilości słomy jest to denerwujące, bo nie wciąga jej do prasy tylko tymi szarpnięciami ją podrzuca przed prasę. Gdzie szukać przyczyny? 
    • Przez inginio
      Witam!Mam prase Claas markant i czasami na jednym aparacie nie wiąże i do tego kostki po tej stronie wychodza zawsze dłuższe.Nie są nigdy idealnie równe.Jest to to ten aparat od wewnętrznej strony.Jeśli miałby ktoś jakąś instrukcje lub wiedział co siś da z tym zrobić to prosze o pomoc.
    • Przez szakul91
      Witam Kolegów 
      Jestem posiadaczem prasy markant 50 lecz mam problem odkąd ja kupiłem, kostki wychodzą z jednej strony mniejsze. 
      Od strony dużego kola sznurek tak jakby krótszy, a od strony malego kola dłuższy. Jest to denerwujące gdyż sznurek zaczyna się zsuwac.  Nie wiem gdzie szukać przyczyny. Może ktoś coś podpowie. 
      Dziękuję za pomoc i poradę . Brak mi pomysłów 
      Pozdrawiam 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj