Zaloguj się, aby obserwować  
kamyk86

farba do prasy Z-224/1

Polecane posty

kamyk86    4

witam ,mam pytanie czy ktoś z Was wie jaki kolor czerwonej farby będzie najbardziej zbliżony do orginalnego koloru tej prasy ? chciałbym ją trochę odnowić ;)

staszek    3

najlepiej to najmniej zniszczony element zanieś do mieszalni farb i tam dobiorą Ci odpowiedni kolor! nie proponował bym na zielono bo dużo więcej roboty będzie Cię kosztowało przygotować pod malowanie i samo malowanie! no i czerwona ładniejsza! ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez seba25
      Witam ma pytanie jak do giąć dźwignię nożową żeby stykała się z palcem supłacza może ma ktoś jakiś patent jak to zrobić żeby czegoś nie uszkodzić bo nie mogłem jej przygiać więc po puściłem palec ale to nie jest to co powinno być z góry dzięki za jakieś podpowiedzi.
    • Przez MarcinPoj1
      Witam.Mam problem odnośnie prasy claas markant 50 która nie przekłada sznurka.Miał może ktoś taki problem i wie w czym może leżeć przyczyna? W tamtym sezonie nie było problemów a w tym niestety daje popalić. Sytuacja wygląda tak jak na grafikach.Pozdrawiam.

• Przez Grzechu221
      Witam Koledzy mam prasę john deere 336 i robi mi takie węzełki nie wyciąga do końca dźwignia nożowa nowa rolka nowa docisk palca dokręcony do połowy wie ktoś dlaczego taki? 

• Przez Idefix2580
      Witam jak zdemontować ślimak w prasie sipma z224 mam spory luz i zębatka ociera o blachę 
    • Przez Damianzetor7011
      Witam jaką prasę polecacie do 60tys zł kostkująca. Ceną oczywiście z VAT. Mam 15ha z czego będę miał zapisane około 6 ha więc do prasowania będzie 12.5 ha słomy i resztą siana na 2 pokosy. Prasa ma współpracować z c360 ewentualnie Zetor 7211.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj