Runner4554

Kioti dk 551c + Anna ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hanek    0

Ja powiem tak!!!1 Kioti bym nigdy nie kupił!!!! Mój sąsiad klnie na to jak jasna cholera!!! Wydał na to blisko 90 tyś zł i co traktor po roku eksploatacji ma do wymiany przednie opony !!! a jak mu zapieli pług 3 skibowy to gdzie sucho to szedł a troszkę mokrej ziemi przyszło to sie topił!!! Teraz to we wsi wszyscy sie z niego śmieją że obrobią więcej pola zwykłą 60-siątkom niż tym jego Kioti. teraz sie chce tego pozbyć ;d;d; Takie jest moje zdanie o tym ciągniku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktom    1

Do Runnera. Jak widzisz opinie o traktorze są bardzo rozbierzne, nie wdaje się w przepychanki bo nie każdy musi ten traktor cenić. Do znudzenia sie powtórzę, tylko test na żywo daje mozliwość oceny a nie gdybania. Ja nie żałuję zakupu, to co miał robić robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johenek    5

ja w tamtym roku kopałem ziemniaki anną i bez problemu sobie radzi pod górki, w tym roku bez problemu radził sobie z pługiem 3 skibowym uni grudziondz, jeździłem w tedy na 2 w 3 zakresie biegów, lata też z talerzówką 2m o wadze 560kg, błoto mu nie straszne, ja na wiosnę robiłem w takim błocie że skrzynią dotykał błota ale ani razu się nie zakopałem, fajny bajer jest też że jak podnosisz podnośnik to WOM automatycznie się wyłącza.

Naprawdę jestem zniego bardzo zadowolony, a zwłaszcza z jego zwrotności i rewersu z lewej strony :)

 

PS: ciągnik posiadam od 6 września 2012r i ma już 180mth i ani jednej awarii :)

 

 

 

 

 

 

Runner4554

Kupiłeś ten ciągnik czy się zdecydowałeś na coś innego?


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volkov    0

Podobno modele ex to chińczyk , może nie do konca, ale pewnie skladane sa w chinach , wiele osob narzeka że to wielka niedoróbka, a za ta kase to mozna kupic inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś ci się pomyliło albo miałeś jakieś sny B). Kioti to już chyba jedna z niewielu firm, która w całości samodzielnie produkuje wszystkie części i podzespoły do swoich ciągników. (Podobnie postępuje jeszcze chyba tylko Kubota). Także twoje "pewnie skladane sa w chinach " napewno nie trafiłeś w Kioti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volkov    0

no może, nie będę się sprzeczał bo takie plotki słyszałem że dość awaryjne modele , szczególnie uszczelki pod głowicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zbig
      Prosze o informacje o traktorze Kioti DK 451C.Czy bedzie nadawał sie do sadownictwa.
    • Przez robcio3dz
      Jak macie kioti to piszcie o wadach i zaletach i czy warto takiego kupić???
       
       
      Powód Edycji: pisanie z duzej litery, edytowane przezNikita_Bennet
    • Przez Kala3452
      Witam wszystkich mam pytanie czy miał lub ma ktos doczynienie z kioti rx7320 mam ochote kupic ten sprzet tylko nikt nic nie wie na temat tego ciagnika znalazłem oferte kioti z ładowaczem za 117brutto jest to 4cyl 73km jesli ktos by miał cos na tem był bym wdzieczny z góry dzieki pozdrawiam!!!
       
       
       
       
       
    • Przez Kris94
      Witam,
      Mam pytanie dotyczące ciągników Kioti. Jestem młodym rolnikiem i dopiero zaczynam przejmować gospodarstwo po rodzicach. Mamy 22 ha ziemi co obrabiamy trzema ciągnikami. C330, C360 i MTZ 82. Złożyłem wnioski na młodego rolnika w tym roku, z nowego naboru i myślę nad zmianą ciągnika na nowy. Mamy trochę owoców, głównie truskawki a ja zamierzam pójść też w stronę warzyw i myślę nad nowym ciągnikiem do transportu bo do przetwórni mamy 17-20km w jedną stronę a przy większej ilości trochę kursów w roku zrobi. Myślałem nad Kioti RX7320 bo myślę że z 12-14 ton by sobie poradził a prędkość maksymalną ma prawie 38km/h jednak nie wiem czy te 73km nie będzie za dużo do innych prac typu rozsiewacz nawozów, opryskiwacz, sadzarka, pielnik, z którymi radzi sobie nawet C330 i nie wiem jakie byłoby spalanie przy takich lżejszych pracach (chciałbym ciągnik dość dobrze wykorzystać, żeby był bardziej uniwersalny). Drugą opcją jest poprawienie stanu technicznego MTZ-a i jego do transportu a do wszystkich innych prac zamiast c330i c360 - Kioti NX5510 który wydaje się bardzo fajną maszyną, silnik 3-cylindrowy 1800ccm, 55km, bardzo zwrotny, biegi pełzające (co jest przydatne przy choćby sadzarce) i spalanie też myślę że powinno być małe.
      Co sądzicie o tych modelach Kioti RX7320 i NX5510 ? Są na forum użytkownicy i mogliby coś powiedzieć o tych ciągnikach ? Sorry że się tak rozpisałem ale chciałem dość dokładnie opisać moją sytuację.
      Pozdrawiam i liczę o jakieś opinie, rady.
    • Przez zbig
      Ma ktoś na forum z rolnikow ten model traktora jest to nowsza wersja DK451C proszę o opinie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj