Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ziomek1994

Sciezki technologiczne

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ziomek1994    3

tak ja kw temacie chodzi mi o znaczniki w które sie wjeżdża kolem ciągnika a dokladniej jak je zrobic zblizaja sie ferie wiec zrobie do siewnika bo wiele razy przy sianu po tym samym sialem.Jak mierzyc od kola ciagnika do kola siewnika czy jak o pomoc serdzecznie dziekuje

Ziomek1994    3

sory się pomyliłem nie chodzi mi o ścieżki technologiczne tylko jak zrobić znaczniki które ułatwiają siew żeby dwa razy po tym samym nie jeździć

Wiadomość z agroFakt.pl

andrzej2110    529

do 17 znaczniki?? przecież on sieje nie wiele szerzej niż ciągnik. po co ci znaczniki?? ja takim siałem bez bo nei było sensu. wystarczyło jechać przy śladzie koła siewnika. Teraz tez nim sieje ale QQ i sieje bez znaczników.

ewentualnie takie znaczniki jak tu kiedyś raz zrobiłem

tylko ze do QQ się jeździ nim szerzej niż do zboża.

JD5620    10

zmierz ile z jednej strony siewnik jest szerszy od ciagnika. Potem na taka sama dlugosc robisz znacznik i jedziesz po nim kołem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez keeway
      witam mam zamiar kupić łuparke swidrowa pod cignik i niewiem czy bedzie pasowac walek od rotacyjnej napewno ktos robił link od łuparki podaje w linku    http://allegro.pl/zestaw-wom-swider-80-z-wymienna-koncowka-rebaki24-i6579957576.html#thumb/1

• Przez Łukaszda
      Panowie kupiłem nowo pompe hydrauliczno i nadal wysadza uszczelniacz na wałku

• Przez RoRo
      Witam chcialem pomalowac sobie pług na czerwono, jaka farba pomalowac najlepiej??Chcialem pistoletem pod kompresor, i gdzie kupic takie farby zeby to jakos tanio wyszlo?
    • Przez pawelgruta
      Witam !

Jakie szerokie opony  do przodu C 330 4x4 ?

Mam na sprzedaz most i przekladnie do C 330 M . Most razem z  silownikem skretu.  Dorabiam napedy 4x4 do C 330 . Ładowacze czolowe z rama wzmacniajaca ciagnik udzwig 1 t. .Wykonuje modyfikacje hydrauliki.

• Przez Schadow
      Witam. Chciałbym się zapytać czy ktoś próbował przerobić rozrzutnik do obornika na rozsiewacz do wapna jeśli tak to co trzeba kupić i czy w ogóle się to opłaca?