Skocz do zawartości
Adi16l

Case Maxxum Multicontroller

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Adi16l    2

Szukalem troszke po forum ale nic nie znalazlem o nowych Casach Multicontroller, kiedy beda w polsce wraz z terminalem tak jak w prospekcie UK 9C0001INB

sydney    32

Na forum już było trochę na ten temat. A co do tematu to nowe multicontrollery tak jak i x-line są dostępne od nowego roku. Tzn,że zamawiając teraz casea przychodzi już w nowym wyposażeniu. Nie ma mozliwośći wziąć w starym wyposażeniu, a to trochę lipa bo te nowe wyposażenie spowodowało wzrost ceny multicontrollera o jakieś 15 tyś zł.

kiju221    14

O nowych tzn? My mamy Multicontrollera z 2009 roku. To juz nowa wersje tego wyposazenia wypuscili?

Wiadomość z agroFakt.pl

kiju221    14

No juz widzialem na stronce... kurcze teraz to wypas :unsure: wiecej chromu w srodku niz w Mietku hehe :blink:

sydney    32

Jeśli chodzi o cenę to dokładnej nie znam, ale teraz zamawiałem 110x-line w super wypasie za 210tyś netto z turem i oprzyrządowaniem, a miałem brać w multicontrollerze za 225 tyś , ale cena skoczyła w porównaniu ze starymi o jakieś 15-20 tyś w górę, tak że różnica jest spora.

Andrzej24871    12

Odświeżam :) panowie jak wam sie spisują te multicotrolery ?? najbardziej interesuje mnie układ paliwowy daje sie jeździć na naszym polskim paliwie (mieliście jakieś problemy) czy wszystko jest ok . I jak kupujecie paliwo to sprawdzacie je jakoś , są jakieś testy czy coś w tym rodzaju czy poprostu bierzecie z zaufanej stacji lub zaufanego stałego dostawcy ON?

Panowie da się na paliwie z normalnych stacji jeździć normalnie... zobaczcie jak skomplikowane są układy paliwowe w autkach teraz... tylko nie mówię o stacjach wynalazkach... i o "specjalnym paliwie dla rolników" jak to niektórzy wredni sprzedawcy robią i syf sprzedają

kiju221    14

To jest silnik Common Rail i faktycznie jest bardzo czuły na złe paliwo, ale te traktory mają czujnik który wykrywa wodę w układzie,wiec nic się nie dzieję. Samochód tez mamy w CR i już 4 lata jeździmy i nic się nigdy nie stało, odpukać ;)

Adi16l    2

Dostalem teraz oferte praktycznie na full wypasie MAXXUM 110 MC z monitorem AFS300 na cene 228tys netto

skrzynia 17x16

amortyzowana os

przedni TUZ

opony przod 480

tyl 600

Czy to jest dobra cena??

kwiapa    0

Panowie z paliwem jest tak, jeśli współczesne autko na nim jeździ to i maxxumowi będzie smakowało. Mam ten sprzęt od roku i jestem z niego bardzo zadowolony.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kawa
      Witam
      Mam problem z Case mx 100c. Po włączeni wom obraca się ok 5sek. a następnie się wyłącza. Po kilku próbach udaje sie go załączyć ale z trudem. Co może być przyczyną. Czy jest jakiś sposób na odczytanie kodów błędów i ich wykasowanie. Na forum czytałem, że trzeba wejść w tryb diagnostyczny ale nie wiem jak to zrobić.
    • Przez gadget
      Witam
      Posiadam Case 7110 155 Km.
      Ciągnik zadbany , w ładnym stanie z tym że trochę brakuje mu mocy , gdy ma ciężko nie dymi z tłumika tylko wytraca prędkość . Turbo pod obciążeniem przy 1800 obr pompuje 0,6-07 bara , zastanawiam się czy zwiększenie dawki paliwa na pompie i montaż intercoolera zda egzamin? Teoretycznie powinno pomóc więc stąd pytanie czy ktoś ma jakiekolwiek doświadczenie albo ma namiar na dobrego mechanika który zna się na tych modelach. Wiem że te silniki wychodziły w mocach od 155 do 240 Km , chodzi mi o przyrost ok 20 Km.
    • Przez BENNY82
      Witam. Tak jak w tytule mam pytanie odnośnie wskazań wyświetlacza temperatury co on właściwie wskazuje temp, wody czy oleju hydr.? I ile kresek wskazuje po rozgrzaniu bo u mnie latem maks 3 a teraz przy. Takich temperaturach maks 2 kreski. Nosze sie z zamiarem wymiany termostatu ale nie chce tego robic na darmo bo może jest ok. Przy talerzowaniu rzepaczyska zapchala sie chlodnica i uroslo do polowy i sam nie wiem jak to ocenić. Prosze uzytkownikow z takimi samymi wyświetlaczami o podpowiedzi

• Przez Andre8989
      Witam. Mam pytanie czy w case 5120 olej na hydraulike jest w osobnym zbiorniku czy razem ze skrzynią biegów.
    • Przez TheBociek1996
      Jak wiadomo grupa CNH na targach SIMA w Paryżu (22-26.02.2015 r.) ma zaprezentować nowe modele ciągników:
      Case IH Maxxum i Puma
      Steyr Profi i CVT
      New Holland T6 i T7

Oto co udało mi się znaleźć w sieci.

Case IH:

Maxxum

Puma

oraz zapowiedź
      https://www.youtube.com/watch?v=XvZ8-4e1sbM

New Holland:

T6

T7

Niestety nic na temat Steyera nie udało mi się znaleźć.

Jeśli będziecie mieć nowe informacje co się zmieniło wizualnie, technicznie, co będzie a czego nie, jak będą oznaczone nowe modele i jak będą odpowiadać w stosunku do siebie zachęcam to podzielenia się tym info tutaj.

Oprócz Case IH do tematu postanowiłem wrzucić jeszcze Steyera i NH bo to ten sam koncern i po co robić zamieszanie, także jeśli będzie w złym dziale proszę o przeniesienie.