Seweryn

Simtractor.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bugi    0

Kolego napisz jaśniej i nie używaj tyle interpunkcji

Myślę że powinieneś wpisać key

Powinieneś również zainwestować w kilka słowników

matriks    0

jak sciągnąć simtractor3.66f z jakiej strony a cy idzie ja mam simtractor 3.6 i jak włonczam to mi sie pokazują napisy unable to load a renderengine player will guit!!!!!!!!!!!!!!!!! co mam z tym zrobic i muj kolega ma simtractor3.6 i jak kupił maszyne to do niej nie idzie wejsc

Adik_ziel    3

Musisz mieć Key i login >.>

«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

pati    10

Ale tu go nie dostaniesz. ;)

Ale chyba nie do końca o key chodzi, bo coś o rednerengin pisze, więc to chyba jest karta graficzna lub stery. :)

Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Adik_ziel    3

Możliwe, że właśnie te sterowniki ściągnij najnowsze stery do twojej karty najlepiej i zobaczymy

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

matriks    0

Mój kolega ma simtractor3.6 i jak kupił maszynę to do niej nie idzie wejść.

Błąd...

Edytowano przez MarcinPykuS

ferguson235    0

mozna gdzies sciagnąc 2 nowe przyczepy do ST 3.66 ??? bo sciagalem z simtractor.net ale tam to prawie same modyfikacje przyczep a ja szukam 2 nowych. ;)

pati    10

No a 2 pod heder, laweta i jedna do belek. ;) Ostatnio tą platformą pod heder to woziłam snopki, bo mi przez trewniana przelatują. :)

www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D

Adik_ziel    3

A ja nigdy nie mogłem przewozić tą od hedera raz się namęczyłem pięknie poukładałem ruszam a tu mi wszystkie pospadały załamka xD

bamber14    0

A ja wpisuje key i nic ;) Zainstalowalem od nowa wpisuje i dalej nic ??

Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

pati    10

http://s011.wyslijto.pl/file_uploaded.php?...89&gk=forex

Tutaj v.4.06 nowy link, bo z tamtego już usunęli, bo 14dniach. ;)

pati    10

Tutaj ci nikt nie poda, bo to zbyt legalne nie jest i temat o ST. Ale zgłoś się do kogoś na PW lub GG to pewnie dostaniesz linka. ;)

bamber14    0

Ma ktos mapke z simtractor v4 chodzi mi o opis gdzie sa wszystkie pola itp.

Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

pati    10

A po co ci mapka, jak wystarczy włączyć sobie PDA magicznym przyciskiem o nazwie TABulator. Nacisnąć zakładkę MAPS i masz wszystkie pola i z dowolnego miejsca możesz sobie przerzucać numery działek i je oglądać, sprawdzać chwasty i poziom dojrzałości. ;)

bamber14    0

Znowu mam problem key wpisalem i wszystko chodzi ale wybieram maszyne daje JAZDA i sie zawies??:/

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Avendrion
      Witam, może ktoś zna jakąś taką gierkę na przeglądarkę? ;> Było by to na prawdę dobre np. na początek dostajesz 10tys zł jakieś 15 ha małe gospodarstwo jakiś ciągniczek i maszyny i zaczynasz. Z czasem można się rozwijać budować nowe chlewnie itp dokupować maszyn i ziemi
      Sam bym taką grę napisał, jakbym widział jak
      Pozdrawiam
    • Przez kat
      Pytam ponieważ jeszcze nikt nie wypowiadał się na ten temat.
      Moje ulubione gry to:
      Age of Empires III
      Heroes of M&M cała seria
      Caesar III
      Quake III Arena
      Diablo 2
      NFS U pirwsza część
      John Deere American Farmer
      Ale i tak najwięcej czasu przesiedziałem nad Age of Empires II jak i III.
      Nie uważacie może że gry strategiczne rozwijają umiejętność gromadzenia gotówki i właściwego jej zagospodarowania? Ja uważam że tak.
    • Przez Snajper20
      Siemka, przeglądam forum i nie widze zadnego tematu o Konsolach i  Gierekach  . Może są tu jacyś miłośnicy takiej formy spedzania wolnego czasu? Jeśli tak to piszcie w co gracie, na czym gracie   może ktoś chce sprzedać jakieś gierki lub sie wymienić?
    • Przez BaronPL
      Cześć, mam problem, ponieważ w grze Farming Simulator 2013 po wczytaniu zapisu ekran zaczyna przeskakiwać zamiast płynnie przesunąć obraz widoku kiedy ruszam myszką. Dotyczy to wszystkich kamer maszyn i zarówno pieszo. Wie ktoś co z tym zrobić? Myślałem może, że jakieś mody się gryzą, ale nie, gdyż usunąłem wszystkie z komputera. Reinstal też nie pomógł.
    • Przez olo868
      test wpisu

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.