Zaloguj się, aby obserwować  
Kizo

Fendt serii 500 [błędy]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kizo    6

Wyskoczył mi błąd 5183 z instrukcji wynika że jest to czujnik obrotów sprzęgła turbo. W efekcie nie działa przełączanie rewersu przód/tył. Gdzie jest ten czujnik? Usiłowałem go namierzyć ale jak na razie bez rezultatu. Jeżeli ktoś miał coś podobnego i wie coś na ten temat proszę o podpowiedź.

JD1052    119

Pomoc w dziale instrukcji 1.4 Ströungen und Abhilfe, patrzałes może? Niestety nie mam tego działu. Próbowałeś kasować błąd? Najlepiej zadzwoń do Landtechnika Namysło tel.: 694448837(Damian), wszystko sie dowiesz nawet najmniejszego szczegółu o Fendtach.

Kizo    6

Ja niestety nie mam takiego działu bo posiadam polską instrukcję od serii 800.Skasowanie błędu nic nie daje bo wyskakuje tryb pracy awaryjnej i koniec jazdy ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

jaro    165

Spytaj się @Kostiego68-pracuje gdzieś w serwisie Fendta.

Kizo    6

Fendzik już naprawiony. Co prawda nie obyło się bez wycieczki ciągnikiem do serwisu w Brańsku ale całe szczęście przyczyną całego zamieszania był pęknięty kabelek od czujnika obrotów sprzęgła.

rmaslysz    0

Możesz powiedzieć gdzie jest zlokalizowany ten czujnik? tak na przyszłość jakby komuś coś się podobnego przydarzyło :)

kosti68    17

Zajrzyj do materialow, tam jest wszystko opisane. :)

Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

adammxm    0

Witam. Niby w instrukcji jest napisane, ze to może być przyczyna czujnika prędkości i mianowicie mam pytanie gdzie ten czujnik może się znajdować? Czy możliwa jest też inna przyczyna?

Ciągnik to Fendt 514C z 1998roku

Z góry dziękuje za pomoc

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez mariog84
      Witam. Posiadam Fendta 515c, juz kilka lat. Tej jesieni pojawił sie pewien problem. Mianowicie przy duzym obciażeniu slnika (np cięzka orka) słychać dziwne stukanie, z lewej strony silnika, jak siedze w kabinie. Dość głośne. Takie dziwne uderzenia. Po chwili stuki zanikają. Gdy go troszkę przytrzyma (silnik ma ciężej), znowu słychac te stuki. Nie mam pojęcia co może być przyczyną tego dzwięku. Przy lekkich pracach nic nie słychać. A ciągnik najwiekszy w gospodarstwie czyli głównie do cięzkich prac. Spotkał się ktoś z czymś podobnym?? Wie ktoś co to może być??
    • Przez UTERESKI2020
      Witam
      Mam problem z Fendtem Favoritem 512 C z 98 roku
      Nie działają pół biegi oraz system nie pozwala wejść w wykasowanie błędów.
      Czy ktoś się może orientuje czemu tak jest ? Co jest tego przyczyną? Jak zaradzić? 

• Przez 2013
      Witajcie! Mam problem a mianowicie nie przyjemny dźwięk jak by wiatraczek tracął o coś, przy dodaniu gazu pod obciążeniem, podczas orki cały czas słychać ten dźwięk. Podejrzewam że to może być Turbosprężarka a wy co o tym sądzicie?
    • Przez marioc14
      Witam
      Jakiś czas temu zaczeło cieknąć mi paliwo spod zaznaczonej na zdjęciu śrubki ale po wykręceniu jej i wymianie tej uszczelki układ sie zapowietrzył i nie mogę go odpowietrzyć. Pompowanie pompka zasilajacą jakby nie może podciągnac paliwa. Orientuje się ktoś do czego jest ta śrubka w tej pompie ? Jakis odpowietrznik ?

• Przez ClaasDominator
      Witam serdecznie koledzy mam pytanko dotyczace Fendta  515   amortyzacji przedniej osi  czy w pracach polowych wylaczacie amortyzacje  osi i czy mozan a caly czas pracowac  na właczonej osi . Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj