Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Tadeusz1212

Dopłaty 2007-POMOC

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Tadeusz1212    2

Witam! Chciałbym sie dowiedzieć czy istnieje program do pomocy wypleniania wniosków na dopłaty bez pośrednie i ONW 2007. jeśli tak to proszę o podanie mi nazwy tego programu i LINKA gdzie można do pobrać !!!

wojtas    73

agrosystem na doplaty.pl, chociaż u mnie wyświetla podczas wypełniania jakiś błąd, a kumpel ma i u niego chodzi bardzo dobrze . właśnie ściągam go sobie drugi raz

wojtas    73

niestety nie chce coś chodzić.wypełniam całą działke ale nie podświetla mi się "zapisz i zakończ" tylko zamknij i jak to wcisnę to póżniej wyskakuje błąd programu i kicha. może ktoś na tym robił i wie co się dzieje

andrzej2110    529

ten program ma ograniczenie do 10ha :blink: też nim do tej pory wypełniałem ale w tym roku się nie dało - pisałem ręcznie na tym z agencji. Programu jednak użyłem do sprawdzenia (na wszelki wypadek) poprawności zapisów. podzieliłem gospodarstwo tak aby nie przekroczyć 10ha i wydrukowałem dwa wnioski (tylko potrzebne kartki) i z nich przepisałem na czysto do jednego wniosku.

Na stronie ARIMR można wypełnić i wydrukować wniosek online ale mi się to nie podobało.

http://www.arimr.gov.pl/index.php?id=50&id1=16 wystarczy kliknąć link na tej stronie

darolee    3

No tak z tego co wiem to ten program ma i bedzie mial ograniczenia do 10 ha. Do tej powierzchni jest za free, a jak chce sie dzialac na wiekszym areale to trzeba zabulic

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować