Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość artur2442

Mascar tuareg cut 125

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Mascar
Gość artur2442   
Gość artur2442

Tak jak w temacie.. co sądzicie o tej prasie? Mam okazje kupić taka za 78 tys.

Vhalior2    35

ja bym ja wzial ale czy za 78 kola to okazja?? jeden u nas ma taka na uslugi zrobila 10 tys balotow i zadnej powazniej awarii a dosc duzy przerob ma:)

Gość artur2442   
Gość artur2442

ale 78 tys brutto.. podobno nowa kosztuje 101 tys brutto.. bo zastanawialem sie nad NH BR 6090 cropcutter ale słyszalem ze NH to badziewie .. wiec nie wiem co robić :/

Wiadomość z agroFakt.pl

johny    2

bo zastanawialem sie nad NH BR 6090 cropcutter ale słyszalem ze NH to badziewie .. wiec nie wiem co robić :/

Słuchaj się takich ludzi a daleko zajdziesz :P a ile zamierzasz robić rocznie tych beli i ile lat ma ta prasa ?

Gość artur2442   
Gość artur2442

Prasa ma być do wszystkiego... siano słoma kiszonka.. ma robic rocznie okolo 2000 tys bel.. W mojej okolicy koles ma NH i sprzedaje po roku bo mowi ze to gowno, ma kupic w jej miejsce welger. No ma wytrzymac jak najwiecej lat oczywiście.. przynajmniej 10 :P

Vhalior2    35

no ten gosciu o ktorym mowa to zrobil ponad 10 tys przez 2 sezony wiec to u ciebie 5 lat no to troche obrazje wytrzymalosc mascarsa:)

no ale i tak wybor nalezy do ciebie:)

ja na twoim miejscu bym ja kupil albo nh ale z tych starszych modeli na pasy do 30 tys:)

Gość artur2442   
Gość artur2442

A nie mial zadnych awari wogole? Czy jakies drobne? A czemu Nh tylko ze starszych modeli? Nowe są nie bardzo ? :) Mi poprostu chodzi o prostą belarkę, żeby miała dość tanie cześci oraz żebym mogł szybko po polu nią belować.. bo sipmą to sie nie da :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kubus
      Co sądzicie o tych prasach. Mieliscie z nimi jakies styczność?? Może wie ktoś ile taka mogła by kosztować.
      Tu jest link z filmem o tych prasach!! http://pl.youtube.com/watch?v=df82Er9knxg
      Przdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Przez Farmer11
      Co zaczepiacie do swoich pras i co polecacie mi??>
    • Przez koyot23
      Witam, zastanawiam sie nad kupnem prasy zmiennokomorowej, i wlasnie biore pod uwage prasy jak w temacie, moze ktos uzytkuje te prasy i moze cos wiecej na ich temat powiedziec. Prasa ma prasowac okolo 3tys belek sloma, siano i sianokiszonka. Sam rotor wystarczy do sanokiszonki czy noze lepsza sprawa? A i cos o siatce chcialbym wiedziec czy warto sie ogladac za prasami z siatka czy wystarczy sznurek? Z jakimi ciagnikami wspolpracuja, jaka jest ich dobra i zla strona.
    • Przez Zefir
      Witam stoję przed wyborem prasy i zastanawiam się czy kupić warfame z dosyć niskim przebiegiem w cenie 30 tysięcy zł z 2011 roku czy może starszą welgerke również za taką kwotę .
      W warfamie przemawia do mnie niska cena części i ich dostępność oraz przebieg tylko 950 bel ( prasa jest u znajomego od nowości i robił tylko + /- 100 beli rocznie ) z kolei  welger zaczeli polecać mi inni rolnicy i teraz zastanawiam się co wybrać ,  prasa by prasowała najwięcej słomy i sianokiszonki . Jak by ktoś mógł również napisać jaka jest dostępność części do welger oraz opinie o niej byłbym bardzo wdzięczny 
    • Przez Balzak
      piszcie jaka folie uwazacie za najlepszą i dlaczego a i jeszcze ceny tych foli mozecie podać

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.