Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość artur2442

Mascar tuareg cut 125

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Mascar
Gość artur2442   
Gość artur2442

Tak jak w temacie.. co sądzicie o tej prasie? Mam okazje kupić taka za 78 tys.

Vhalior2    34

ja bym ja wzial ale czy za 78 kola to okazja?? jeden u nas ma taka na uslugi zrobila 10 tys balotow i zadnej powazniej awarii a dosc duzy przerob ma:)

Gość artur2442   
Gość artur2442

ale 78 tys brutto.. podobno nowa kosztuje 101 tys brutto.. bo zastanawialem sie nad NH BR 6090 cropcutter ale słyszalem ze NH to badziewie .. wiec nie wiem co robić :/

Wiadomość z agroFakt.pl

johny    2

bo zastanawialem sie nad NH BR 6090 cropcutter ale słyszalem ze NH to badziewie .. wiec nie wiem co robić :/

Słuchaj się takich ludzi a daleko zajdziesz :P a ile zamierzasz robić rocznie tych beli i ile lat ma ta prasa ?

Gość artur2442   
Gość artur2442

Prasa ma być do wszystkiego... siano słoma kiszonka.. ma robic rocznie okolo 2000 tys bel.. W mojej okolicy koles ma NH i sprzedaje po roku bo mowi ze to gowno, ma kupic w jej miejsce welger. No ma wytrzymac jak najwiecej lat oczywiście.. przynajmniej 10 :P

Vhalior2    34

no ten gosciu o ktorym mowa to zrobil ponad 10 tys przez 2 sezony wiec to u ciebie 5 lat no to troche obrazje wytrzymalosc mascarsa:)

no ale i tak wybor nalezy do ciebie:)

ja na twoim miejscu bym ja kupil albo nh ale z tych starszych modeli na pasy do 30 tys:)

Gość artur2442   
Gość artur2442

A nie mial zadnych awari wogole? Czy jakies drobne? A czemu Nh tylko ze starszych modeli? Nowe są nie bardzo ? :) Mi poprostu chodzi o prostą belarkę, żeby miała dość tanie cześci oraz żebym mogł szybko po polu nią belować.. bo sipmą to sie nie da :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować