Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Radek82

Brak pokarmu.

Polecane posty

Radek82    0

Witam. mam ostatnio problem z maciorami. Wszystkie ok. 8-10 dni po oproszeniu tracą mleko. Prosiaki ssaja ale są chude i chudną. Maciora chwile poleży trochę mleka wypości ale zaraz się zrywa. Prosiaki żeby maja ucinane. Widać ze maciora nie ma za bardzo mleka. A żreć żre. Czy Wy tez macie takie problemy? Jak sobie radzicie z tym w waszych gospodarstwach?

Belarus MTZ 82 i URSUS C-360- na 19 ha nie mają co robić.
maszyny towarzyszące z firmy Unia Grudziądz i 2 przyczepy Sanok: D-35M i D-50.

Sprzedam przyczepę Sanok D-50, sztywna, stan dobry, opony dobre, lub zamienię na wywrotkę D-47 lub podobną w dobrym stanie. Kontakt:gg 8134005

jarekw    2

A czy maciory mają podwyższoną temperaturę? Najbardziej pasuje tu MMA, chociaż 8-10 dni to jest dośc długo. Jakies inne charakterystyczne objawy/ nietypowe zachowanie loch? Jaką paszę jedzą w tym czasie lochy? Czy ma odpowiednio dużo białka, energii i innych niezbędnych składników.

Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

kazikrol    5

U mojego wujka jak maciory nie oddawały mleka wstrzykiwał im oxytocinum

powodowało to rozkurcz macicy i po paru minutach zaczyna działać

Wiadomość z agroFakt.pl

lukas17    0

A czy te maciory to pierwiastki??

sprzedam deutz fahr M36.40, Bizona Z056, oraz ursusa 360 bliższe informajce na pw lub tel

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez zacier123
      Proponuję aby wypowiadali się tu rolnicy którzy mieli te śmieszne kontrole odnośnie bioasekuracji. Co tam sprawdzali, co wymagali i jakie ewentualnie kary... Jeśli temat podobny istnieje to, proszę o link bo nic podobnego nie mogłem znaleźć.
    • Przez TylkoOkragly
      Witam,Posiadam 5(zaresjstrowanych) macior i 30 prosiąt 6 tuczników u sasiada który jest vatowcem i producentem trzody chlewnej siedziała kontrol 2 dni, ja jestem małym gospodarzem czy mam takie same wymogi spełnaic jak ci co maja po 400szt świn ogrodzenia stajni itd?
    • Przez Elrond
      Niestety mamy przypadek ASF na wstawce warchlaka. W gospodarstwie było ok 600 warchlaków które przyjechały miesiąc temu, Gospodarz twierdzi że musiał kupić już chore ...
    • Przez Krzynio257
      Jaka rasa świń według was jest najlepsza na maciory? Jeżeli chodzi o rozród i efekt ekonomiczny.
    • Przez farmer1111
      Prosięta nie idą teraz trzeba trzymać 😂