Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
koscnh

New Holland TDD80

Polecane posty

Nikita_Bennet    119

podpytaj w perkozie w sorkwitach bo sam ciekaw jestem czy mają tak dobrego mechanika czy tylko to przechwałki.

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Wiadomość z agroFakt.pl

Marcin 80    8

zapewne sprzęgło koledze się ślizga:)standardowy mankament. ps. ja znam mechanika który po godzinach robi takie naprawy i akurat znajomemu rozpoławiał td80d

Ferdek07    63

a co to za filozofia, samemu się nie podejmujecie? tylko dobry wózek potrzebny ;) sprzęgło jest jednotarczowe bez regulacji więc sama wymiana tarczy to nie problem :(

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez RYZYNH
      Miał ktoś problem z wyskakującymi biegami podczas obciążenia lub wie ktoś jaka może być tego przyczyna?
    • Przez pawelll66692
      Witam mam problem z New holland td5050 chodzi o to że słabo podnosi pług który waży 1300 kg.
      Jeśli olej w skrzyni jest zimny to podniesie do końca bez problemu ale gdy się rozgrzeje muszę dawać dużo gazu żeby go wyrwać, dodam że ma założony dodatkowy siłownik wspomagający (który miał dać 1000kg dodatkowego udźwigu) lecz on nic nie pomógł. 
      Zauważyłem , że grubera który mam też zaczyna mieć problemy (1200 kg) . Pytanie czy to wina pompy czy raczej zawór przeciążeniowy? 
      Przyczepy unosi bez problemu więc wyjścia zewnętrzne chyba są ok...może ktoś wie czy da się zawór przeciążeniowy jakoś podkręcić?proszę o pomoc 
    • Przez papryk
      Czy mógłby ktoś wrzucić fotkę z zamontowaną klimatyzacją w ciągniku New holland TD80D lub pochodnych? Chodzi mi o mocowanie sprężarki klimatyzacji oraz skraplacza. 
    • Przez grzesiek12456
      Witam,czy jest mozliwosc wlaczenia z panelu w ciagniku wypalania dpf, bo w instrukcji niby sie da ale nie moge tego znalezc
    • Przez pawlo694
      Witam. Chciałbym wam zaprezentować nowego New Hollanda TD5.115.

Myślę ze jest ładniejszy od TD5000 troche dziwi mnie dlaczego zegarów nie zmienili no ale może to poprawią

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.