Skocz do zawartości
buchaj

Ładowacze Pronar

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pronar
buchaj    0

Czy ktoś z forumowiczów użytkuje taki ładowacz? Jak sie sprawuje?

Na stronie pronara napisali, że ma on udźwig 1650kg i może być montowany na 80KM belarusu. Czy ten ciągnik nie jest dla nigo aby za słaby...

kris14    259

Najlepiej aby Belarus był wyposażony w przedni most krzyżakowy a nie stożkowy jak w starszych modelach.

buchaj    0

Ale mimo wszystko - polmot takie ładowacze montuje na ciągnikach pow. 100KM.

Wiadomość z agroFakt.pl

zts    1

trochę krótki belarus jak na taki udźwig czołówki, nie wiem czy tyłu nie będzie podrywać. Poza tym jak wcześniej napisano przedni most stożkowy może szybciej się rozsypać przy ładowaniu żwiru lub obornika.

buchaj    0

Czyli lepiej dać sobie z nim spokój i kupić porządny ciągnik z porządnym ładowaczem?

Powód Edycji: ortografia, edytowane przezNikita_Bennet

zts    1

Jeden mój sąsiad ma tur sipmy na starym mtz 82, używa go tylko do załadunku belek. Raz o mało nie fiknął tym sprzętem, bo

sianokiszonka była trochę mokra i podjechał dość nierówno. Moim zdaniem Belarus powinien dać radę jeżeli pracuje się z głową.

PronarekP5    25
Czyli lepiej dać sobie z nim spokój i kupić porządny ciągnik z porządnym ładowaczem?

Powód Edycji: ortografia, edytowane przezNikita_Bennet

np. pronara 5135 z ładowaczem łc...

Silver    0
np. pronara 5135 z ładowaczem łc...

No właśnie ten łc 3 to jakaś nowość do zefira tych nowych pronarów i kioti?

enol    0

Nie polecam kupna ciągnika Pronar szczególnie z silnikiem MTZ nawet II generacji a co do tura całkiem nieżle sie sprawuje ŁC-1650 chociarz nie ma amortyzatora

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez buchaj
      Witam,
      Potrzebuje tura do tego ciągnika, który służył by mi głównie do załądunku bel słomy i siana oraz obornika. Z tymi belami chodzi głównie o to aby dało się ułożyć 4 warstwy w stodole. Co możecie mi polecić???
    • Przez adamek1942
      Witam mam pytanie dlaczego są 2 rożne ceny tego ładowacza 15.500 i 12.500 brutto i pisze w obu przypadkach ze jest to cena razem z ramą górną  i dolną, kompletny bez żadnych dodatków.
    • Przez mlody456
      Chce zamontować tur na 80-tke, wiadomo krajowego producenta, tutaj zastanawiam się nad inter-tech it 1600, metal-technik mt02, hydromet xtreme-1, metal-fach t229 czy coś innego? Na olx kosztują ok. 12 500zł bez osprzętu a nawet taniej Poza tym w inter techu są różne malowania/nalepki i to jest też różnica w jakości? Prosiłbym o szybką pomoc bo chce jeszcze przed 1 pokosem zakupić
    • Przez FAGROSsc
      Założyłem nowy temat w którym chętnie pomogę każdemu w doborze ładowacza czołowego do ciągnika nowego na gwarancji jak i też tych najstarszych, mniejszych i większych. Jeśli ktoś ma wątpliwości chętnie pomogę w wyborze producenta jak i też w doborze osprzętu. 
    • Przez boskipl
      Witam poszukuje opinii o ładowaczach firmy sigma4. Posiada ktoś takiego? Najlepiej model chrome i czy  18000 netto z wyposażeniem i montażem za model chrome m30 z 2015r to dobra cena?