Skocz do zawartości
Kondzik

Drzwi do Kuboty

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Drzwi
Kondzik    0

Nie wiem nikt przypadkiem ile mogą kosztować szklane drzwi do kuboty m7040? Miałem nie przyjemny wypadek i teraz muszę płacić..

ursus914    6

Razem z moją kubotą , odbierał jeszcze taty znajomy , brał 9540 , i stłukł lewą szybę , I odrazu piszę ci jak sprawa wygląda : NIKT NIE DOROBI CI ZAMIENNIKA, on się nadzwonił i najeździł i nic z tego , a to dlatego że jest ona podwójnie gięta , i można kupić tylko oryginał , a ten kosztuje 1200 zł (tysiąc dwieście złotych , żeby nie było że zera sknociłem). To tyle . Współczuje

Wiadomość z agroFakt.pl

pioter    44

w zeszłym roku na Agroshow przedstawiciel agroglasu chwalił się, że wygninają szyby w dwóch płaszczyznach...

Kondzik    0

O ile dobrze rozumiem to w mojej proximie też jest podobna szybo gięta w dwóch poziomach. I do takich szyb nie trudno chyba znaleźć zamienniki w większych firmach. Dzięki wielkie za odpowiedź

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wujas w JD6320 stracił lewe drzwi i kupił tańszy o jakieś 20-30% zamiennik. Co się okazało drzwi nieoryginalne gorzej przylegają do uszczelek oraz ich krzywizna odbiega od oryginału. Także trzeba uważać na zamienniki.

wsk125ccm    11

Ja nie widzę różnicy między oryginałem, a zamiennikiem w NH z tyłu (szyba prosta, ale sporo dziur). W agroglasie powinni mieć taką szybkę.

Ferdek07    62

Nowy ciągnik to napewno jest autocasko, podobno w warcie każdą zbitą szybę w ciągniku nie pytają co się stało bo chyba nikt celowo szyby nie wybija, tylko wypłacają kase z ubezpieczenia, mam nadzieje że nie będe musiał tego sprawdzać :)

targ3t    0

Witam chciałbym uaktualnic temat. Gdyby ktos wiedzial cene drzwi lewych (szklanych) do kuboty m7040n to prosilbym o napisanie...

Z gory dziekuje.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się