Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
rucin

Bizon Z056 czy Dronningborg D7000

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Bizon
BSZ110    155

Jak dla mnie to Bizon ale kolego znasz moze jakies sklepy czy cos z czesciami do dronningborga? Jezeli nie to sie w to nie pchaj

mareknh    8

Zależy co wolisz ;p Wiadomo, że w Dronningborgu większa wygoda, tzn. skrzynia automatyczna, rura hydrauliczna, podzespoły na przycisk ;p Tak jak napisał przedmówca, jeśli masz niedaleko do sklepu z częściami to swobodnie kupuj Dronningborga.

Wiadomość z agroFakt.pl

nickfrey    0

a dlaczego zestawiasz właśnie te dwa kombajny? bizonów jest bardzo dużo a dronninborg to raczej rzadkość i może być problem z szybką naprawą w przypadku awarii.

rucin    2

Części do Dronningborga są na grene a porównuje te kombajny dlatego że myśli mój wujek nad zakupem jednego nich

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez agromechanik19
      Fajny mały kombajn cena do 40tysi
    • Przez jarku98
      Witam
      Stoję przed wyborem kombajnu głównie na usługi . Kombajny mają podobną cenę i wydajność. kombajn będzie brany na różnicowanie i muszę zmienić wnisek z siewnika na kombajn i dlatego muszę wybrać markę , a kombajn będzie zamawiany dopiero po żniwach .Co byście polecili chodzi mi głównie o wytrzymałość , spalanie , wygodę pracy i wartość przy odsprzedaży ?
    • Przez vdan
      Witam.
      Przymierzam się do zakupu używanego kombajnu na moje 100 ha gospodarstwo. Do tej pory obrabiałem to Fortschrittem MDW 514. Jego czas powoli się kończy stąd decyzja. Poszukuje używanej maszyny, Mój budżet to max. 220 tyś brutto. Rozważam zakup New hollanda tc5050, tc 56. Claasa mediona 310 lub innej serii, John Deer'a 1450 CWS, lub deutz fahra serii 40. Nie znam się kompletnie na tych maszynach, w okolicy kilka NH, tc 56, cs cx. Dodam że potrzebuje sprzętu nie dużego gabarytowo, heder max 5m.  Dość mocno interesowałem się jd CWS - ale opinie o tym kombajnie są bardzo różne(ze skrajności w skrajność ). Natomiast New holland tc 5050 znowu trochę martwi mocą silnika - 170 km to chyba nie dużo. Bardzo proszę o jakieś wskazówki, podpowiedź. 
      Z góry dziękuje 
    • Przez mati11441
      Witam zastanawiamy się nad zakupem kombajnu w rolę wchodzi jd 1450, nw tc5070, claas dominator 98 vx można jakieś opinie,wady,zalety.

• Przez 22tomek22
      witam planuję zakup kombajnu i nie wiem co wybrać za bardzo mam do wyboru claas dominator 98 sl maxi i new holland tx 34 jeśli ktoś mógłby pomóc podać jakieś wady i zalety
      trochę też obawiam się z dostępem do silnika w claasie? za pomoc z góry dziękuje