Skocz do zawartości
kostek

Zetor w barwach John Deere ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
samo    3

mi to śmierdzi zetorem. widać że był malowany (zobaczcie na felgi)

dziku    2

mi sie wydaje ze to jest jakis JD a maska od zetora a kabina tez jakby od innego ciągnika.

Wiadomość z agroFakt.pl

samo    3

przedni most jest od zetora i zauważcie jak jest osadzona kierownica

To na pewno jest zetor tylko przerobiony na zetora, maska typowa jak w zetorach kanciata, przednie obciążniki identyczne jak w zetorach. A na fotce od tyłu widać typowe dla zetora kwadratowo zakończone cięgła oraz zamocowane szybko złącza, tylko ta kabina jest od innego ciągnika. Ale ja twierdze że to jest Zetor, tylko pomalowany na barwy JD

kamil41    28

ta kabina na pewno nie jest od zetora ale silnik jest od zetora ten ciągnik jest coś kombinowany może po spaleniu

Powód Edycji: ortografia, edytowane przezNikita_Bennet

MichalR    33
mi sie wydaje ze to jest jakis JD a maska od zetora a kabina tez jakby od innego ciągnika.

Na jelonka mi to nie wygląda. Maska od zetora, wiele innych charakterystycznych elementów też, silnik pomalowany na czarno (jd są całe malowane na zielono), no i żółte opony :wacko:

kamil41    28

ta cena nie jest taka zła więc mi się wydaje że ten ciągnik ma jakąś przeszłość za sobą

versus    16

Wiem że JD miał serie ciągników identycznych jak zetor(7540, 8540...) (albo zetor miał serie identyczną jak JD, nie wiem które były pierwsze) także może i to jest JD na podzespołach zetora????

mix    4

Ja pomyślałem że ciagnik in jakaś stodoła ale to byłby tańszy

lukas120    4

widziałem też JD w kształtach zetora np10641(kanciasta maska i kabina ) poprostu zetory chodzą też jako JD

MECHANIZATOR    156

Firma Zetor produkowała własne ciagniki malowane w barwach JD - było to zamówienie JD te ciągniki były sprzedawane jako JD do biedniejszych krajów chyba w ameryce południowej z tego co wiem to było kilka takich serii a pierwsza była wyprodukowana w połowie lat 90 tych.

reasumując jest to zetor 7340 pomalowany na barwy John Deere - a co do kabiny to poprostu JD pewnie zarzadał aby była taka a nie inna

Pozdro wszystkim

kostek    3

czyli wszytko wiadome :wacko: kolega wszystko to wyjaśnił a skad masz takie informacje :P

t-tas    0

MECHANIZATOR ma rację-też kiedyś czytałem, ze zetor produkował swoje modele dla JD w barwach JD na rynki biedniejszych państw

Pronar15    0

moim zdaniem to jest jakiś składak masz opis na górze

troche z tego troche z tamtego

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piasek186
      Witam ! dałem do regeneracji pompę wtryskową perkinsa 4cyl , kiedy ją przywiozłem i podłączyłem ciągnik nie chciał odpalić tak jakby nie dostawał paliwa ale czasami ruszy tzn nie odpali ale słychać jakby dostał paliwo. Wszystko odpowietrzone i przedtem była podłączona w ten sposób że 4 i 3 przewód był zamieniony ale chodził normalnie od początku ... zadzwoniłem więc do takiego majstra i powiedział żeby założyć je normalnie . Ale cały czas jest to samo nie chce odpalić . proszę o pomoc
    • Przez MiRol
      Piszcie wszystko co wiecie o tych ciągnikach
    • Przez Dori
      Hej, 
      Może wy się orientujecie, czym można pociągnąć przyczepę ważącą koło 8 ton? Czy to musi być ciągnik rolniczy? 
      Wiecie jakie przepisy to regulują?
      Być może to banalne pytanie, ale nie mam na ten temat pojęcia, przyda się każda wskazówka gdzie szukać informacji.
    • Przez tomaszek_135
      Co myślicie na temat ciągników international. Zamierzam kupic jakiś ciągnik w przedziale od 70 do 90KM a ostanio wpadło mi takie ogłoszenie :http://otomoto.pl/international-886-A260838.html . Co myslicie na ich temat? Jak z awaryjnością, spalaniem i dostępem do części?
    • Przez benio1967
      Witam,kupiłem taki ciągnik 1694 i potrzebuję informacji o tych ciągnikach