Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pawel131

dmuchawa do siana

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawel131    0

Witam. Zastanawiam się nad przeróbką dużej dmuchawy do siana na wydajna dmuchawę na zboże. Przeróbka polegała by na tym że te duże rury zastąpić rurami pcv. Jak myślicie, zwiększy się wydajność dmuchawy? Jak jeszcze można ta wydajność zwiększyć?

Wacek21    35

Ja na twoim miejscu zostawilbym te dmuchawe do siana w spokoju a kupilbym dmuchawe typowo do zboza Niemiecka. Mój kolega ma przerobiona dmuchawe do siana na dmuchawe do zboza niby pracuje dobrze ale jak sie skonczy zboze to jesc porozzucane na calym podwórku :)

MartineZ    14

Mi się wydaje ze to trochę poraniony pomysł bo tak jak kolega pisał wyżej zboże jest porozrzucane....albo zwykła do zboża albo żmijka

Wiadomość z agroFakt.pl

wildagro12    3

Sam używam takiej dmuchawy i to bez żadnych przeróbek - to bardzo wydajna metoda "transportu" zboża. Co do porozrzucanego zboża do wystarczy odpowiednio ustawić rurę.

andrzej2110    529

Znajomy kupił przyczepę samozbierającą i dmuchawę. Dmuchawo rzuca słomę, siano i zboże. Nie robił zadartych przeróbek do zboża.

Dawid777    0

Ja mam taką tylko ma dospawane dłuższe łapki wentylator :) Pracuje z silnikiem 7kw i wrzuca zboże na obore ok. 6m wysoko i 8 długo. Wydajnośc to ok. 6/7 ton na godzine :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować