Skocz do zawartości
ursus255

radio w ursusie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Radio
ursus255    0

koledzy potrzebuje pomocy technicznej czy koś wie lub próbował instalować radio w ursusie 5714???

zetor7011    0

Heh, jeżeli masz standardową kabinę to musisz ją najpierw wyciszyć żeby coś było słychać...

ursus255    0

kabina jest agro bis.

mnie przedewszystkim interesuje mnie czy jest jakaś instalacja w dachu do podpięcia radia czy trzeba na własną reke zakładać instalacje w dachu na radia (jest miejsce wytłoczone w plactiku do wyciecia na radio ale niechciałbym sie samem bawić jak by niebyło już gotowej instalacji)

Wiadomość z agroFakt.pl

Mateusz2    9

a co za problem podprowadzić sobie jeden kabelek z prądem i jeden do masy? bo głosniki to u góry sobie założysz

ursus255    0

dzięki koledzy za pomoc w piątek założyłem radio LG (średnie) i na razie (nie miałem czasu) 2 głośniki blaupunkt (2x100w) i jest rewelacja

ursus255    0

zdjęcia wrzucę w poniedziałek. a niemasz sie czego bać przy podłaczaniu jak chcesz zamontować nowe radio to na wszystkich kablach od kostki ISO masz oznacznia co do czego plus i masa oraz głośniki przud i tyl i również plus i minus głośnika

ja miałem tylko dyleat czy jest instalacja czy nie żeby servis sie nie przy....ł ale dzwoniłem do ursusa i co do instalacji radia nie wnikają i nie miałem problemu z podłączeniem mam tylko 1 dziurke do plusa wiertłem 3mm i podpiołem sie do oświetlenia kabiny na a masa to pierwsza leprza niepamalowana śruba i już masuje :D ogółnie w kabinie to można znaleść taką różnice że jest radio i głośniki i to wszystko. danielhaker jak nie masz otworów na głośniki to zainwestuj 15zł w otwornice i niebedziesz miał problemów z otworami na głośniki.

U mnie w 4514 też chcę założyć radio ale gdzie je najlepiej przymocować i czy wogle będzie je słychać przy takim hałasie? :D

Masz problem lub pytanie? Pisz na pw pomogę :)
Ursus 4514 + StalTech 3*35 + agrofactory 2,8 m + wywrotka D83 10t

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Andi2812
      Ostatnio zauważyłem że, pod spodem wisi jakiś kabelek. Prośba o pomoc gdzie go podłączyć oraz do czego służy.
      Z objawów to co zauważyłem, że nie działają światła awaryjne i reflektor roboczy.

• Przez dembul
      Witam potrzebuję schematów do Ursusa 5714.
    • Przez MFpower
      Witam. Mam problem ze światłami w ursusie 3512 otóż musiałem odłączyć kostkę od prawego tylnego blotnika i zginęły mi światła pozycyjne z przodu i wszystkie kierunkowskazy co się moglo stać ?
    • Przez gregor11
      Witam
      Czy ma ktoś może namiar na kostki instalacji, które występują w 3512 ?
      Chodzi mi dokładnie o kostkę, wtyczkę, do przerywacza kierunkowskazów.
      Nie mogę nigdzie namierzyć, może są znormalizowane.
      Ze starej już nic nie będzie, utleniły się wsuwki, a zwykłe druciarstwo słabo wygląda
      i się spisuje.
    • Przez bartek1190
      Witam co to za przełacznik zaznaczony na czerwono. Do czego on służy???