ursus255

radio w ursusie

Polecane posty

ursus255    0

koledzy potrzebuje pomocy technicznej czy koś wie lub próbował instalować radio w ursusie 5714???

zetor7011    0

Heh, jeżeli masz standardową kabinę to musisz ją najpierw wyciszyć żeby coś było słychać...

ursus255    0

kabina jest agro bis.

mnie przedewszystkim interesuje mnie czy jest jakaś instalacja w dachu do podpięcia radia czy trzeba na własną reke zakładać instalacje w dachu na radia (jest miejsce wytłoczone w plactiku do wyciecia na radio ale niechciałbym sie samem bawić jak by niebyło już gotowej instalacji)

Wiadomość z agroFakt.pl

Mateusz2    11

a co za problem podprowadzić sobie jeden kabelek z prądem i jeden do masy? bo głosniki to u góry sobie założysz

ursus255    0

dzięki koledzy za pomoc w piątek założyłem radio LG (średnie) i na razie (nie miałem czasu) 2 głośniki blaupunkt (2x100w) i jest rewelacja

ursus255    0

zdjęcia wrzucę w poniedziałek. a niemasz sie czego bać przy podłaczaniu jak chcesz zamontować nowe radio to na wszystkich kablach od kostki ISO masz oznacznia co do czego plus i masa oraz głośniki przud i tyl i również plus i minus głośnika

ja miałem tylko dyleat czy jest instalacja czy nie żeby servis sie nie przy....ł ale dzwoniłem do ursusa i co do instalacji radia nie wnikają i nie miałem problemu z podłączeniem mam tylko 1 dziurke do plusa wiertłem 3mm i podpiołem sie do oświetlenia kabiny na a masa to pierwsza leprza niepamalowana śruba i już masuje :D ogółnie w kabinie to można znaleść taką różnice że jest radio i głośniki i to wszystko. danielhaker jak nie masz otworów na głośniki to zainwestuj 15zł w otwornice i niebedziesz miał problemów z otworami na głośniki.

U mnie w 4514 też chcę założyć radio ale gdzie je najlepiej przymocować i czy wogle będzie je słychać przy takim hałasie? :D

Masz problem lub pytanie? Pisz na pw pomogę :)
Ursus 4514 + StalTech 3*35 + agrofactory 2,8 m + wywrotka D83 10t

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rolnikgospodarny95
      Witam muszę kupić akumulator do ursusa 5314 na akumulatorze nie ma żadnej nalepki 
      jakiej mocy by był akumulator potrzebny do tego ursusa dodam że pracuje również zimą 
      jaka musi być pojemność akumlatora?
      i jaki prąd rozruchowy 
      z góry za ODPOWIEDZI BARDZO DZIĘKUJE
    • Przez Case
      Czy można przełożyć wtyczkę ISOBUS która jest przy prasie do ciągnika który nie ma takiego wejścia? Jak wymienić taka wtyczkę w ciągniku na Isobus? PROSZĘ O POMOC! 
      ZDJĘCIE nie powiązane z tematem 🙈

• Przez ziomal1224
      witam . Mam problem Ursus 5314 z roku 2006 po przekręceniu kluczyka wogóle nic nie reaguje .Kontrolki się świecą .Prąd do rozrusznika dochodzi .Co może być nie tak ?
    • Przez 5714mf255
      witam mam problem z 5714 nie odpala bywa tak że x razy zimny czy ciepły odpala a nieraz słychać tylko pykanie automatu i cisza sprawdzona masa akumulator nowy żelowy wymieniłem rozrusznik i stacyjkę i ciągle to samo ktoś ma może jakiś pomysl proszę o pomoc
    • Przez radek5314
      W moim 4514 jak podłącza wtyczkę od przyczepy to nie ma prawego kierunku w przyczepie, podłącza przyczepe samochodową i wtyczkę od siewnika do zboża to wszystko działa jak podłącza ta przyczepę do zetora to są kierunki to co to może być dziwne mi się wydaje to jest nowy Pronar spotkał się ktoś z czymś takim? To w przyczepie czy w traktora szukac
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj