Skocz do zawartości
bodzio1108

Lemken Eurodrill 3000

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Lemken
bodzio1108    79

Ma ktoś na AF taki siewnik? Jak z awaryjnością, częściami i wogóle jak sie spisują? Jak ktoś ma coś takiego to niech coś napisze na ten temat, bo szukam siewnika i trafił mi sie tak i szukam opini, a nic takiego niemoge znaleźć. Z góry dzięki :rolleyes:

Pozdrawiam

Witam. Ja miałem taki siewnik. Spisują się bardzo dobrze.Z częsciami tez nie ma problemu bo się dostanie w kazdym serwisie/ sklepie lemkena. Są to siwniki bardzo młode. Wiec awaryjnosci praktycznie zero. Jeżeli za doba cene jest to opłaca sie kupic

Pozdrawiam

bodzio1108    79

Wreszcie ktoś sie odezwał :) Dzięki za rade :D

Ale kilka pytań mam jeszcze: czemu sprzedałeś? który rocznik to był? jakie wyposażenie? czy coś sie psuło, jak tak to co? za ile sprzedałeś?

Pozdro

Wiadomość z agroFakt.pl

Ja sprowadzam maszyny rolnicze. Rocznik był 1998 Wyposazenie full. Nic sie nie psuło i nic sie psuje do tej pory u rolnika. Sprzedałem z agregatem za 18 tys.

ap1    0

Witam, posiada ktoś tabele wysiewu do eurodrill 3000 ?

Będę wdzięczny za udostępnienie.

gringo01    0

Witam, znalazł Pan może gdzies te tabele ?

Witam. Ja miałem taki siewnik. Spisują się bardzo dobrze.Z częsciami tez nie ma problemu bo się dostanie w kazdym serwisie/ sklepie lemkena. Są to siwniki bardzo młode. Wiec awaryjnosci praktycznie zero. Jeżeli za doba cene jest to opłaca sie kupic

Pozdrawiam

Witam, ma Pan może namiary na Instrukcje obsługi i tabele wysiewu. Tudzież kogoś kto mógłby pomóc? Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się