Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wojtek918

jakie lemiesze do pluga frost?????

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wojtek918    3

jakie polecacie lemiesze do pluga frost( chodzi mi oproducenta) a takze waszym zdaniem kto robi najlepsze czesci zamienne do frosta i agregatu scierniskowego lemken?????

1rajdzik    14

Producentów pewnie jest wielu. Ja wybrałem lemiesze z Unirolu, są bardzo dobrej jakości, twarde jak sam sku******, gorąco polecam. :wacko:

Wiadomość z agroFakt.pl

1rajdzik    14

Lemiesze do mojego Frosta kupiłem na jesienną orke '06, a na moje 40 ha ornego to myśle że i 10 lat posłużą :wacko: a tak serio to nie wiem na ile starczą... moze będę miał więcej ziemi w przyszłości więc szybciej się zużyja. a gleby - pożal sie Boze - od III w znikomych ilościach do VI, przewaga IV.

wojtek918    3

a jakiego masz tego frosta???? bo ja mam atlantica i mam taki smieszny silownik do niego bo jak chce go obrocic to moze zwolnic sznurkiem ten zawor i dopiero wtedy obraca nie wiesz czy by sie przypadkiem nie dalo wrzucic jakiegos lepszego silownika zeby tym sznurkiem nie ciagnac bo to troche wkurzajace:)

RaMbo16    0

Witam A wiecie może jak go poszerzyć bo niby mam dziury regulujące ale nie wiem jak to zrobić

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować