Skocz do zawartości

Polecane posty

Dawid777    0

Chce zrobic makietę w skali 1:32 i nie wiem gdzie kupic zwierzęta w tej skali ;) planuje zrobic oborę z płyt mdf czy jakoś tak i potrzebne mi jakieś zwierzątka

marcin320    0

Tez miałem ten problem ale sam zrobiłem z grubej tektury, zobacz na allegro bo kiedyś je tam widziałem ;)

rolnik6920    42

w niemiczech da się kupić. kto chce żeby wrzucić zdjęcia john deere 7820 oczywiście modelu

yacenty    557

a mogą być zwierzaki w skali ok 1:20?

widziałem duży wybór w hurtowni

od koni, ogiery, klacze po psy i kury koty koguty - ceny w granicach 10-20zł zależy jak duzy ten zwierzak, odlane z porzadnego tworzywa - gumo podobnego, do tego recznie rewelacyjne malowane

Dawid777    0

Tylko jeśli będą 1:20 to będą wyglądac troche głupio podług ciągników 1:32 :P

A apropo nowej dostawy z UH to konkurencja nie śpi też wprowadza do oferty :)

yacenty    557

dziwne by było jakby spała :P sa zabawki w polsce to sa dotepne w roznych sklepach

yacenty    557

o 19 wrociłem z wesela, a wczoraj wypiłem chyba z wiadro wódy, więc nie mam po prostu sił cokolwiek myslec, naszykuję tylko paczki ze sklepu i z allegro i ide spac, jutro cos bede walczył - chyba zebym sie dziś lepiej poczuł

pati    10

Ja na Allegro kupiłam jakiś czas temu ponad 40 krów za 20zł. :P Wystarczyło się dogadać, bo były wystawione w kompletach z innymi zwierzętami po 8zł za komplet także w sumie bym zapłaciła 90zł, ale dogadałam się czy można same krowy no i udało się. Nawet jeszcze więcej było w paczce niż na tych kilku aukcjach. Bardzo miło wspominam tę transakcję. Teraz tylko muszę zbudować nową oborę dla moich mlecznic. :)

pati    10

Jak na razie zmodernizowałam starą oborę, fotki mam ale choć robione aparatem, są dość ciemne, wstawiałam ale się nie dostały do galerii.

yacenty    557

Agro-Modele.pl wprowadziło do oferty Britainsa a w ich ofercie jest cała masa prze różnych zwierzaków czy też "ludzików" własnie w skali 1:32

yacenty    557

popatrz na allegro hasło figurki i britains :D

właśnie dodaje jest tego coraz wiecej wszysko skala 1:32

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się