Zaloguj się, aby obserwować  
Mishells

zetor 8441

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mishells    0

witam

dwa dni temu przyprowadziłem nowego zetorka 8441, dziś podczas jazdy (docierany) nagel przestały działać liczniki cała deska rozdzielcza;/ znalazłem spalony bezpiecznik i go zamieniłem bo tam są w parach. wie ktoś czego to może być przyczyna i czy jest jakiś wolny bezpieczni który mogę wyciągnąć?

:) :) :)

b0gdan    88

w ostatnim RPT jest artykuł o awariach w zetorach i akurat spalone bezpieczniki to norma...

Mishells    0

teraz jeszcze gorsza sprawa zmieniłem bezpiecznik i działał licznik a teraz mi spaliło 5 bezpieczników;/ nie ma świateł itd

Wiadomość z agroFakt.pl

mister    50

Może zadzwoń do dilera niech coś z tym zrobi przecież ciągnik jest na gwarancji :)

Grzesiu95    9

u mnie w zetorku bezpiecznik poszedł odrazu jak podłączyłem koguta, wymieniłem bezpiecznik i teraz wszytsko działa bez zarzutu, nie wiem dlaczego przedtem się spalił

Mishells    0

właśnie gwarancje jest :) 5 bezpieczników mi spaliło nawet świateł nie ma;/

bodzio1108    179

Mi zaraz chyba po dwóch tygodniach się spalił jeden od półbiegów, ale to za to że brat grzebał coś przy zapalniczce czy przy tym gnieździe obok niej żeby podłączyć sterownik od prasy i kiedyś spaliła mi sie żarówka w masce :) Przez dwa lata tylko takie problemy miałem z elektryką :)

Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Grzesiu95    9

ja dałem taki sam jak był (15) bo akurat w samochodzie jeden leżał.

A tak na marginesie to wczoraj mi się też przepaliła żarówka w masce xD zobaczymy czy dalej coś się będzie przpalać czy na tym się skończy

arek116    3

panowie nie radzę zakładać większych bezpieczników tylko i wyłącznie takie jakie są bo w razie nie daj Boże pożaru w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej a znajdą za duży bezpiecznik to adijos gwarancja. tak mi powiedział gościu na szkoleniu classa.

rataj    3

no przeciez wiadomo ze skoro fabrycznie montowany jest taki bezpiecznik to taki ma byc. koniec kropka .

Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330

AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Tomek765
      Panowie mam pytanie odnośnie filtra powietrza zetora 5245 dlaczego u mnie jest wystający nad maską przednią z roku 90 A w tych samych modelach i starsze przeważnie niema wystających przeważnie są schowane pod  maską przednią.I czy to można jakoś przerobić,schowac pod maskę,dodam że mam kratkę plastikową na górze w przedniej masce.

• Przez Farmerr37
      Witam posiadam zetora proxime 85 z 2011r chcialbym zmienic maske na ta co jest w proximie 90 nowszy typ czy macie jakies namiary kto by mial taka do sprzedania lub kto robi z odlewu ,chodzi mi taka jak ze zdjecia ewentualnie od forterry 90 jesli by pasowala 

• Przez farmer_89
      Witam, wymienialem dzis filter paliwowy i przewody paliwowe i tak sie zapowietrzyl ze nie moge dac rady, 2 godziny pompuje i wypuszczam srubka przy filtrze i ciagle pluje powietrze z paliwem juz 6 litrow paliwa zeszlo i nadal nic, ktos pomoze? moze gdzies nieszczelnosc
    • Przez Karol932
      Mam problem.  Zakupiłem niedawno ciągnik Zetor proxima powershift 120.  Po przejechaniu 30 km zaświeciła się kontrolka wykrzyknik z trybem i zaczęły migać żółwie. W sumie żadnych innych objawów nie ma, wszystko działa należycie. Chciałbym to zdiagnozować przed sezonem. 
    • Przez wojtekfarmer1234
      Witam, potrzebuje Rady osoby która ustawiała pompe paliwa do zetora forterra 11441

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj