Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano (edytowane)

jeżeli chodzi o DDGS czyli suszony wywar gorzelniany zbożowy to jest w Prusinowicach centa 800 zł za tonę odbiór własny ja dodaję od dwóch lat do paszy treściwej polecam powiat łęczycki ale autostrada moment z WLKP

Edytowane przez atomik
Opublikowano

Od kilku dni podaje młóto browarniane dla bydła zjadają chętnie ale po podaniu bydło kaszle krowy i młode bydło tak samo, czy to normalne czy coś z tym robić, poza młótem bydło dostaje siano i pasze treściwe - mieszanka pełnoporcjowa doshe śruta kukurydziana, zbożowa minerały i wysłodki suche skąd ten kaszel? :o

Opublikowano

teraz już mniej ciepłe nie takie tam jak przyjechało że aż parowało, niby wszystko ok ale zaraz po zjedzeniu nawet jak kończą to jesć odkaszlują sobie wszystkie sztuki i młodzież też :unsure:

Opublikowano

Wogle to jak przechowujecie młóto i jak długo można skarmiać jedną partię towaru, obecnie 7t pójdzie mi w niecały miesiąc zastanawiam się czy nie zepsuła by mi się cała dostawa to jest 28t wystarczyła by mi na 3-4mc-e, jak zabezpieczacie towar i jak nabieracie, obecnie wywaliłem to w stodole posoliłem położyłem folię i pod spód folia i brzegi lekko uniesione podobno wystarczy aby woda nie odciekła z tego specyfiku, ale czy to poleży ze 3mc-e>?

Opublikowano

ja jak zakiszałem to starałem się tak położyć żeby właśnie wszystko odciekło. następnie formuje i ubijam pryzmę łopatą , na to folia , opona przy oponie do przyciśnięcia i może leżeć kilka miechów

Opublikowano

aha, heh ja jeszcze polewałem wodą i soliłem, a tak w ogóle po ile wam wychodzi ten towar, mi z przywozem po jakieś 105zł za tonę, no ale konkretnie poleży to z 4mc-e? i ile dajecie tego dla krów mlecznych?

Opublikowano (edytowane)

no to ładnie poszłeś w koszty z tym zakiszaniem ;) młóto jest najprościej zakisić i praktycznie bez roboty. jak mi wywali na pryzmę, oklepuję, kładę folię i opony. ono samo się odsączy i jest jak złoto. i skarmiam odrazu nie czekam aż skiśnie. 17 t mam na jakieś 3 msc, daję ok 5 kg na dzień, zależy od sztuki.to podobno wystarczająca ilość.

 

a cena- 100,- było 3 msc temu. teraz czekam na transport, nie wiem jaka cena

Edytowane przez marzencia
Opublikowano

heh to ja już nie wiem z innych źródeł wiem że nie można pozwolić żeby woda odciekła że jak odcieknie to zaczyna się psuć, dlatego radzą robić boki z desek i podnosić folię tak żeby nic nie odciekało to ja już nie wiem, a jak zostawiacie tak to na jakim podłożu na folii? podobno to się słabo kisi bo ma dużo białka

Opublikowano

oj ferdek ty jak zwykle filozofujesz i powtarzasz bzdury. nic się nie polewa i nie soli . jak dobrze przykryjesz i przyciśniesz to straty są prawie zerowe. u mnie wywalił normalnie na łąkę, folia pod spód żeby było lepiej brać i na drugi dzień jak wszystko dobrze odciekło przykrycie i koniec. tak samo jak @marzeńcia skarmiane było od razu

Opublikowano

podobno lubimy utrudniać sobie życie..

 

rób tak jak Ci piszemy a wszystko będzie gitara. apropo soli, to słyszałam że jodowana szkodzi bydłu.

 

boki z desek!? to już przeżytek. pamiętam jak moja matka też tak robiła, ja w sumie też, ale wystarczyła jedna porada i próba. a teraz święty spokój

Opublikowano

Może ma ktoś kontakt gdzie można w miare tanio kupić młuto w woj. podlaskim bo mi posrednik zaproponował 150zł/tona + dowóz 600zł (a do browaru ma 50km w jedna strone) chyba głupich szuka z takimi cenami. Byłbym bardzo wdzieczny za kontakt.

Opublikowano

Może ci się po prostu grypa zaprowadziła i pokasłują, lub jest zaduch w oborze, za mało świeżego powietrza. A co do konserwacji to zrób tak jak koledzy radzą, zrób z tego pryzmę, wyrównaj, ubij szuflą, przykryj szczelnie folią i może to nawet 5miesięcy leżeć bez problemu. Jeżeli chodzi o dawkowanie, to normalnie dawkę powinieneś ustalać według norm żywienia, od wagi, wydajności i okresu fizjologicznego krowy.

Opublikowano

a jak się przechowuje młóto w okresie letnim. od kwietnia do października. i jak wygląda sprawa zapisywanie się na młóto w Sierpcu, długie są kolejki? czy jest jakaś minimalna ilość jaka trzeba odebrać

Opublikowano (edytowane)

Chcę zamówić transport młóta tzn 28t i nie wiem jakie wymiary folii i ile czy na jedną wywalę i nakryję czy folie i jakiej grubości i ile kosztują no i jak duża była by kupa tego ile metrów bo najchętniej pod oborą bym to wywalił na podwórku, a raz z tym miałem styczność i jakoś długo rozwalone było żeby można było się tym podzielić a tak na jedną kupę to się szeroko rozjedzie?

Edytowane przez Ferdek07

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez davy
      Witam po wielu przeczytanych postach na agrofoto czytam ze masło jest maślane a krowy to sie tak żywi a cielaki to tak. Wiele osób chyba nie zdaje sobie sprawy jak bardzo krzywdzi swoje bydło. Nie jestem z wykształcenia żadnym żywieniowcem(a i jak życie pokazuje czasami inżynierowie żywienia wiedza mniej niż ja ) a z rolnictwem mam jedynie odczynienia w domu czyli pomoc dla ojca w prowadzeniu gospodarstwa.
       
      Kreci mnie żywienie bydła i uzyskanie jak najlepszych wyników. Dlatego chce sie podzielić swoja wiedza jaka uzyskałem podczas żywienia zwierząt.
       
      1. Krowy mleczne: stosujemy u siebie kiszonke z traw oraz kukurydzy(moim zdaniem kiszonka z kuku nadaje sie do ...) dlatego tez przeanalizowalem wiele badań i wychodzi na to ze Nutri Honey MIESZANIEC SORGO Z TRAWĄ SUDAŃSKĄ maja taka sama zawartość energii jak kuku a większa zawartość białka(w fazie wegetywnej) młóto browarniane 10kg(wzrost mleka ok 2l dziennie)pasze z dossche Krowa 15 ok 4kg(4x0,5kg dzinnie), lecz od jutra zmiana na wysoko energetyczną Lactomax(zbyt duża ilość białka wychodząca z mocznika u krów) tez dossche(moim zdaniem najtańsze pasze) wysłodki buraczane melasowane suche z glinojecka ok 2Kg witaminy z Josery lacto plus keragen czy jakos tak .
       
      Nigdy wiecej krowom nie podam OTRĘBÓW, ZIEMNIAKÓW, a dlaczego? moim zdaniem strata pieniędzy ;/
       
      Mam nadzieje ze na przyszly rok zawita system TMR
       
      2. Cielaczki: siara w ciągu 2 godzin od wycielenia i od początku Włókno surowe VITACEL(rozwój żwacza ogólny) do pojła do końca odpajania, pierwsze 2tyg mleko matki okres zmiany mleka u mnie trwa tydzień od 3 tyg daje rożnie Josere, Shills, Polmass oraz dostęp do świeżej wody oraz siana i od 2 tyg dostają śrutę z ziarnem kukurydzy oraz płatkami owsianymi(rozwój żwacza "miesniwki") do 3misiaca potem nie trawią ziarna, po 2 miesiącach przestaje odpajać mlekiem ponieważ to jest po pierwsze nie ekonomiczne a po drugie żwacz im sie nie rozwija tak jak trzeba jak jada tylko na mleku. Potem do 11 miesiąca dostają śrutę kiszonek z kuku młóto i kiszonek z trawy oraz siano od czasy do czasu. Odchów cieląt jest najważniejszy i bardzo drogi ok 2,5tys zł i czasami doprowadzaja rolnika do szału hehe ale myślę ze sie opłaca
       
      Wszystkie krowy zapładniane sa sztucznie te co zostawiamy dla siebie cieliczki sa kryte HF a krowy słabsze są kryte mięsnymi w celu szybszej sprzedaży. Nie opisałęm jesazcze jak przebywa okres zasuszenia ale to może sie rozwinie temat to wspomnimy o tym.
       
      Moim zdaniem"Produkcja mleka to czysta działalność gospodarcza a krowy są to pracownice o które trzeba dbać żeby były produktywne" uważam to za czyste odzwierciedlanie pracy człowieka tylko tu pracują zwierzęta.
    • Przez Fugeo
      Cześć 
      Co polecicie jako bufor dla opasów? Kwaśny węglan sodu czy tlenek magnezu? 
    • Przez krystek44
      Witam, przychodzę z zapytaniem odnośnie zawartości białka ogólnego w paszy treściwej która przygotowuje z komponentów takich jak 
      1000 kg śruty zbożowej składającej się pół na pół z pszenżyta oraz owsa 
      175 kg poekstrakcyjnej śruty sojowej 
      175 kg suchej kukurydzy mielonej 
    • Przez Buba1995
      Witam serdecznie. Z jakich zbóż i w jakich proporcjach przygotowujecie w swoich gospodarstwach pasze treściwe dla opasów? Wzrost hodowli i kosztów produkcji skłania mnie do zaprzestania kupna gotowej paszy i rozpoczęcia produkcji własnej. Potrzebuję porady jakie zboża i dodatki stosujecie przy swoich paszach i w jakich proporcjach
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v