Skocz do zawartości
seweryn1980

John Deere 2140

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john
seweryn1980    0

Kupiłm właśnie John Deere 2140 bez przedniego napędu i mam kilka pytań ile pali taki ciągik i jaki olej zastosować mam do skrzyni biegó i silnika. Gdzie w tym ciągniku mogę znaleść filtr oleju w skrzyni biegów bo z przenim napędem jest po lewej stronie z bolu a w tym niema.

rafcik711    0

Witam ja mam 2140 ale z przednim napędem olej do silnika wlałem castrola tektiona a do silnika agrolu a co do spalania to w agregacie uprawowo siewnym 3m wychodzi około 9-10l h a który rok i ile dałeś??? pozdrawiam

seweryn1980    0

rocznik 1982 kosztował 18500zł. kabina półokrągła. może wiesz gdzie ma filtr oleji w skrzyni bo nie mogę znaleść. fajny ciągniczek 85 koni i turbiną do tego mam 4 pługi na wysokiej słupicy i agregat 3,5metra. pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

szczewko    31

Filtr oleju jest z prawej strony pod kabina. Jak sie schylisz to zobaczysz taki cylinder ze sruba od dołu i bocznym korkiem spustowym. Olej do silnika moze byc turdus lub kazdy lepszy od niego,do skrzyni jakis hydrauliczno-przekładniowy(BP, Fush) a najlepiej jakbys zalał oryginalny JD.

seweryn1980    0

a jak się ten filtr wymienia. trzeba cały olej spuścić ze skrzyni. Trzeba całą tą buce zdemątowć. jakie macię ogumienie w swoich jelonkach bo ja mam 13,6/38

karolu    1

Mnie też ten filtr fascynuje...:) bo kupiłem i czeka na wymianę i nie wiem czy spuszczać olej, ja mam z tyłu 15,5/38, też myślałem, że na oryginalne są za wąskie no i młodsze jd mają rozmiar 16,9/34, ale widocznie w tych starych takie zakladali bo widziałem już kilka takich egzemplarzy, 13,6/38 też.

U mnie coś czasami jak jest różnica poziomów albo mocno skręcam to coś z przodu szarpie.... nie wiem co to może być czy jakaś śruba poluzowana albo coś z napędem?

szczewko    31

Nic to nie wnosi do tematu o grozi %%%. A poza tym to chwalisz sie czy żalisz tymi 8 l.Pytanie ile zaorzesz w ciagu godziny przy tych 8l.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się