Skocz do zawartości
sigi

likwidacja gospodarstwa

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michalnh
      Sprzedam pług Akpil 350 CZH 5-skibowy w stanie idealnym, więcej informacji tel. 669 554 908 lub link do ogłoszenia https://www.olx.pl/oferta/plug-akpil-350czh-jak-nowy-zobacz-tanio-5-skibowy-CID757-IDrNNKr.html 
    • Przez szczurek05w
      Witam kupię pług Akpil Mix 40 3+ lub 3+1 , 4+
    • Przez adamigos
      Witam.Posiadam ciągnik o mocy ok 160 km.rozglądam się za pługiem kuhn.będę wdzięczny za każda opinię.
    • Przez Piotr190497
      Witam. Mam na oku pług  kverneland em 100 trójka na resorze i w ładnym stanie. Łatwo jest zdemontować resory ponieważ mam dużo kamieni a w nim jest po 8 resorów  a dla mnie by wystarczyły standardowe po 5 piór. Jak  w nim ustawić skibe np z 40 na 45 cm bo nie wiem jak się przestawia.  I ogólnie jak orzą te pługi (lekko czy ciężko) i kryją jakie są wasze opinie na temat tego pługa. I czy ciągnik o mocy da rade z nim o mocy 95 km a gleby są lekkie.
    • Przez zetor6211
      Witam,
      Chciałbym się poradzić odnośnie kupno pługa. Mam niedaleko ofertę kupna pługa unia tur 3 skiby tylko ażurowe coś nietypowo.....
      Chciałbym zapytać się o waszą opinie, Dobry będzie ten ażur i jak z częściami do takiego małego pługa. Mam zetora 6211 obecnie pług 3 skiby UG ale stary i krzywy i złąbo zakrywa dlatego chcę coś kupić dobrego aby nawet poplon dobrze zakrywało a nie , że pomiędzy skibami jest ślad zielonego. Z góry dzięki za opinie .

https://www.olx.pl/oferta/plug-unia-tur-azurowy-CID757-IDs56kF.html#e5d6159e30

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.