Skocz do zawartości
Kobra66

Drukarka HP 5740

Polecane posty

Kobra66    3

Witam, posiadam drukarkę HP 5740 i problem polega na tym że w menu nie ma polskiego języka. Co należy zrobić i jak to zrobić aby między innymi językami pojawił się polski. Jeżeli ktoś przerabiał taki temat to proszę o pomoc

Maniek101    119

Sprawdź w necie jak nie ma oprogramowania w wersji pl to nic nie zrobisz

MF675ursus    166
(edytowany)

k**wa, pierwszy lepszy link w google:

https://support.hp.com/pl-pl/product/hp-deskjet-5740-printer-series/357201/model/357203/manuals

https://support.hp.com/pl-pl/drivers/selfservice/hp-deskjet-5740-printer-series/357201/model/357203

A tak z ciekawości, gdzie masz to menu? Bo widzę że urządzenie ma trzy przyciski i piktogram ze stanem tuszu, a do tego chyba polski Ci nie potrzebny. Na komputerze  zainstaluj tylko sterowniki, reszta to są jakieś gówniane programy, które tylko zamulają komputer

Edytowano przez MF675ursus

Kobra66    3

Kolego MF675ursus moja drukarka jest duża z ksero i fxem model 5740 officejet więc menu jest spore z taką zwykłą jak pokazałeś to bym se głowy nie zawracał. Dzięki za zainteresowanie i pomoc, pozdrawiam

Kolber    0

Tak się zastanawiam jaki jest sens mieć w drukarce Polski soft? Przecież tam wszystko jest oczywiste i nic nie zaskakuje w żadnym zakresie no chyba, że mówimy o drukarkach, które są wstanie robić takiego cuda jak tu - http://drukwfirmie.pl/4778-termotransfer-czyli-zaprojektuj-sobie-koszulke

nie tylko w rolnictwie technika gna do przodu jak szalona, świat za kilka lat będzie nie do poznania, dla nas to jest praktycznie pewne.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez Teddy
      Pochwalcie się z jakiego distra korzystacie i jak Wam się na nim pracuje ??

Zaczne ja

Aktualnie Debian 5.0 stable (bądź jak kto woli etch) pracuje się na nim bardzo wygodnie. System chodzi u mnie na środowisku GNOME. Poprzez wine da rade na nim uruchomić wiele programów z windowsa ja aktualnie posiadam Total Commandera i Bearshare i działają bez zarzutu. Mam go zainstalowanego na lapku Acer Aspie 3614Wlmi i nie było jakich kolwiek problemów z obsługą sprzetu działają wszystkie klawisze funkcyjne. fajną rzecza jaką posiada jest apt-get nakładka dla konsoli instalująca pakiety.
    • Przez Karol_Wnuk
      Czy ktoś z was słyszał o tym że Vitalfields rezygnuje z Polski. Podobno nie będą już obsługiwali tego programu. 
    • Przez Famer21
      Witam, czy ktoś zna dobrą apkę do identyfikacji chwastów w polu? Szukam takiej paki, która ma swoją bazę danych, i jak wrzucę do niej zdjęcie chwasta - zidentyfikuje mi go. Znalazłem "STOP chwastom", ale nie ma możliwości załadowania zdjęcia. Trzeba formularz długi wypełnić odnośnie pola i trzeba dokładnie wybrać kształty chwastów, gdzie jest ich dużo i to trwa, jak mam każde pole tak sprawdzać to mi 3 dni zejdą na daną uprawę..
    • Przez NowyV6
      Witam czy mógłby mi ktoś wypisac pare stron internetowych dotyczących ciągników i maszyn rolniczych (chodzi mi głównie o informacje i zdjęcia). Ponieważ musze zrobić na informatyke prezentacje o ciągnikach i maszynach rolniczych.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.