Lesiu19911

Co to za siewnik?

Polecane posty

Lesiu19911    24

Witam. Posiadam siewnik taki jak na zdjeciu i nie wiem co to wkoncu jest za model i jaka tabele wysiewu szukac. Tabliczka jest bardzo slabo widoczna rozszyfrowalem tylko Fabryka Maszyn Rolniczych "Rofama" model S-02...   21 lejkow. W google ciezko cos znalesc.

post-42087-0-68070900-1506633314_thumb.jpg

Edytowano przez Lesiu19911

kamil255    251

Spotkalem kiedys kilka takich siewnikow na olx i wszedzie pisalo ze to jest poznaniak,jakas starsza wersja

Wiadomość z agroFakt.pl

greg93    4

S026/0 Poznaniak Agromet Rofama

spacer.png

Ursus & JD Rulezzzz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Maciek1091
      Witajcie! Czy ktoś z Was miał styczność z takim siewnikiem jak w temacie? Mam takiego na oku, redlice stopkowe(a może mam szukać czegoś z talerzowymi?), komp do ścieżek, znaczniki, skrzynka 700 l. Proszę o wypowiedzi, najlepiej użytkowników
      Pozdrawiam,
      Maciek
    • Przez PawFarm
      Witam!
      O tuż w tym roku zakupiłem siewnik Nordsted i poszukuję tabeli wysiewu żyta, pszenżyta, owsa, jęczmienia, pszenicy, rzepaku oraz łubinu. To pierwsza sprawa, a druga to jak używać tego czegoś co jest przedstawione na zdjęciach poniżej.

• Przez Marek69
      Witam, chciałbym chciałbym wykonać próbę kręcona w moim siewniku amazone D7 special II typ 25. Nie wiem jak to zrobić bo nie dostałem żadnych książek ani instrukcji po polsku. Przy kręceniu mam liczyć obroty koła czy obroty korby? Prosił bym o wytłumaczenie mi wszystkiego po kolei.
    • Przez jaro914
      Witam mam pytanie jakiego typu macie zgarniacze....???
      jakie najlepiej polecacie...???
      w gosp mam rózne gleby od piasku po tęgą iłowatą glinę musiały by to być jak najbardziej uniwersalne zależy mi na tym aby dobrze przykrywały ziarno....

przy siewniku moje stare grabki już się zużyły i teraz się zastanawiam jakie najlepiej założyć myślałem od famarola kupić są dość tanie ale nie jestem pewien czy będą dobrze zagarniać, znajomy handlarz sprzętem rolniczym twierdził że tylko takie jak są w nordstenie fionie..... może coś w tym jest bo nawet vaderstadt ma takie....

piszcie jakie się u was najlepiej sprawdzają i na jakich glebach....???

*siewnik jest podłączony do Agregatu uprawowo-siewnego biernego
    • Przez wieslawa_olo
      Witam. Szukam kogoś kto jest posiadaczem siewnika z brodnicy z hydraulicznymi znacznikami. Zakupiłem siewnik Cami Z1 i mam problem z podlaczeniem znaczników i zamka hydraulicznego. Do tej pory nie siałem tym siewnikiem. Może ktoś mógłby podzielić się opinią na jego temat oraz ma tabele wysiewu.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj