Skocz do zawartości
DanielStefaniuk

pneumatyka zetor 8111

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor

siema mam pytanie jestem od niedawna posiadaczem zetora 8111  i ostatni jak chciałem podłączyć w przyczepie hamulce to sczaiłem że nie mam z tyłu złącza pneumatycznego i zobaczyłem że mam tylko sprężarkę i żadnych przewodów nie mam od niej. mógł by ktoś powiedzieć po kolej co mi brakuje żeby podłączyć hamulce w przyczepie pomijając sprężarkę bo to tylko mam

Wiadomość z agroFakt.pl

Kamilo1888    31

instalacja : ssprężarka - odolejacz - regulator cisnienia - zbiornik - zawor hamulcowy - złącze pneumatyczne ( od zbiornika idzie jeszcze wąż na wskaznik cisnienia powietrza )

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tobek_99
      Witam. Okolo 3 miesiace temu pozostawilem swojego zetora w "hangarze" i odziwo teraz po uruchomieniu go i zalaczeniu napedu na przod nie moge go wylaczyc przyciskiem tylko recznie musze go rozlaczac o: oczywiscie chodzi mi o naped przedni,   Dodam ze mam zalozonego tura. Czy wie ktos jaka moze byc tego przyczyna?
    • Przez pawel6200
      Witam,
      Podczas wciśniętego sprzęgła gdy na biegu włączam rewers do przodu ciągnik robi szarpnięcie do przodu ok kilku cm, (co może być przyczyną, czy miał ktoś podobną sytułacje???)
      Zetor forterra 115 z 2012 roku 1200 motogodzin link do opisu ciągnika...     https://www.agrotesty.pl/zetor-forterra-115-dane-techniczne/
    • Przez Miotrek
      Witam. Posiada może ktoś na sprzedanie zetora 12245 w dobrym stanie ? jak coś priv bądź komentarze
    • Przez Katana90
      Mam problem z włączeniem biegów zetor 9540, po włączeniu biegów polowych jedzie powoli, nie reaguje na sprzęgło (nie rozłącza) tarczę wymieniłem na nową, uszczelki i tarcze żółwia i szosowe a ciągnik wogóle nie reaguje na sprzęgło główne, brak możliwości włączenia biegów szosowych. 
    • Przez poznaniak123
      Mam ciągnik ursus1212 przekażnik wom czasami się włącza a czasami nie wajchą przy kierownicy nie wiem co tam się popsuło .

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.