Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Blueberry    0

Witam

Posiadam duże ilości selera korzeniowego doskonałych Holenderskich odmian Prinz, i Brilliant. Odmiany te są bardzo cenione w branży przetwórczej ze względu na duże rozmiary, okrągłe, gładkie korzenie, oraz biały twardy miąższ bez przebarwień i tendencji do tworzenia pustych komór.
Selery mogą być myte i pakowane w worki raszlowe lub w skrzyniopalety w zależności od upodobań odbiorcy. Na chwilę obecną selery znajdują się jeszcze w polu, jednak na życzenie klienta w każdej chwili mogę rozpocząć zbiór.
Cechą charakterystyczna dla moich upraw jet fakt że środki ochrony roślin zostały na nich ograniczone do niezbędnego minimum.
Posiadam również inne warzywa, więcej informacji udzielę na priv, lub telefonicznie pod numerem; 515-642-723.
Wystawiam faktury Vat.

Serdecznie polecam

post-218803-0-01925100-1505162458_thumb.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rekin19k
      Witam,
      nie wiem czy w ogóle taki post jest dozwolony, a jeżeli tak to czy w dobrym miejscu. Jeżeli nie to proszę o usunięcie bądź też przeniesienie.
      Niedawno zacząłem prace jako przedstawiciel handlowy w firmie AGROMEP S.A. siedziba znajduje sie w Piaskach koło Gostynia Wlkp. http://www.agromep.pl/ Firma zajmuje się sprzedażą nowych maszyn rolniczych większości wiodących polskich producentów oraz wielu zachodnich (maszyny tańsze oraz droższe). Ale do sprowadzenia jest praktycznie każda maszyna, każdej firmy. Przykładowo mamy drugie miejsce w Polsce w sprzedaży maszyn METAL-FACH. W ofercie mam cenniki ponad 80 firm, Z racji wysokiej sprzedaży mogę udzielać dobre rabaty.
      Dostałem nowe powiaty, dlatego szukam nowych klientów. Będę działał w powiecie Gnieźnieńskim, Słupeckim oraz Wrzesińskim. Jeżeli ktoś planuje zakup maszyny z w/w powiatów, bądź też jest ciekaw tylko ceny (niekoniecznie chcesz kupić) na daną maszynę to chętnie podjadę i każda maszynę wycenie oraz omówię. Prywatnie też prowadzę 22ha gospodarstwo, także o maszynach potrafię dużo powiedzieć nie tylko z teorii.
      Jeżeli ktoś chciałby mi pomóc to bardzo zapraszam do kontaktu.
      Pozdrawiam
      Specjalista ds. sprzedaży
      Arkadiusz Kozica
      tel.601-181-704
      arkadiusz.kozica@agromep.pl

• Przez Partyzant85
      Witam. Do sprzedanaia przyczepa samozbierająca Agromet. Dokładnego modelu nie znam bo nie mogę namierzyć tabliczki - może ktoś wie gdzie jest. Przyczepa na dużych kołach, bliźniakach, igarażowana, duża. Cena 4,2 tys - do obejrzenia w okolicach Lubartowa
    • Przez weengosz
      Witam, dużo ostatnio słychać u suszy i braku siana w Niemczech i Szwecji.

Jako, że mam na sprzedaż dużą ilość bel siana (140 i 150) bardzo dobrej jakości poprzez tegoroczną suszę oraz bardzo blisko do Niemiec i stosunkowo blisko do Szwecji chciałbym zaczerpnąć informacji gdzie najlepiej 'uderzyć' z takim tematem.

Jakie strony typu olx i allegro polecacie jeżeli chodzi o Niemcy i Szwecję?

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.
    • Przez elpolacco
      Sprzedam silos na zboże.Pojemność ok. 10T. Wymiary widoczne na zdjęciach.
      Średnica zbiornika: 2.4m
      Wykonane z blach o grubości: 3mm.
      Zbiorniki czyste, magazynowane były w nim tylko pasze. 

Miejscowość: Wolbrom (małopolskie)
      Możliwość transportu w dowolne miejsce w okazyjnej cenie.
      Cena: 3000zł.

Zdjęcia w ogłoszeniu:
      https://allegro.pl/silos-paszowy-zbiornik-na-zboze-10t-i7453786433.html

Więcej informacji udzielę telefonicznie
      Tel. 5O2 O21 846

• Przez Katarzynka
      Witam .Sprzedam koguty mieszańce i liliputy .Koguty zdrowe i odrobaczone .Wiek od 8 tygodni do 2 lat .Cena jest zależna od koguta i jest do uzgodnienia.Lokalizacja: Woj : Mazowieckie. Okolice : Płocka .Więcej informacji na priv .

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.