Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wojtek8244

kombajn buraczany stoll v50

Polecane posty

wojtek8244    5

Jestem z woj. lubelskiego i szukam do kupienia kombajn do buraków marki stoll v50 ale w internecie nie ma ogłoszeń tego kombajnu zależy mi także na liściach więc powinien być zbiornik na liście i w dobrym stanie technicznym

Jeśli by ktoś miał taki kombajn na sprzedaż to proszę o informacje :-)

MKrajes    24

Znajomy takiego stolla wywiózł na złomowisko jakiś miesiąc temu gdyż nie było nikogo zainteresowanego kupnem przez prawie rok. Radzę ci poszukać w podlaskim od zamknięcia cukrowni w Łapach stoi u nas pełno sprzętu do uprawy buraka od siewników przez piełacze(pielniki czy jak to się tam fachowo nazywa) po kombajny różnego typu. Sprzęt stoi i się marnuje a nikt z okolicy go nie kupi bo sam nie wie co ze swoim zrobić.

Gdybyś był zainteresowany to stoi u mnie Schmotzer BK 400 Super do oddania za jakieś grosze bo i tak już nie będzie używany u mnie w gospodarstwie.

Wiadomość z agroFakt.pl

lukaczmarek    265

ja bede miał na sprzedanie takiego stola właśnie z liściami w stanie bdb. Jakieś zdjęcia są u mnie w galerii. kopę nim prawie 20 ha co roku na usługach więc jest zadbany i serwisowany przed każdym sezonem. Sprzedaje bo chcę kupić 2-rzędowego. Jak coś pisz na pw.

Edit. Dodam jeszcze ze mam bardzo dużo części zamiennych (taśmy, gwiazdy czyszczące, koła hydraulika, noże ogławiające itp)

Edytowano przez lukaczmarek

rafal4610    54

a ja mam inne pytanie co do tego kombajnu. Otóż z tego co widziałem na zdjęciach to ten kombajn w 1 rządku ścina liście, a 2. kopie. Jak to sie sprawuje ? Szczególnie na łączeniach siewników i jak tym od miedzy wykopać ? Ten kombajn ma naprowadzanie jak Neptun czy Kleine ?

lukaczmarek    265

nóż jest szeroki więc jeśli siejesz z dokładnością +- 10 cm między siewnikami to da sie dobrze ściąć i wykopać. Kombajn ma naprowadzanie.

plus takiego kopania jest taki że zawsze chodzi za mną jakiś człowiek i poprawia jak jest źle ścięty czy też burak wyrzucony z redliny i ja u siebie zanieczyszczenia mam na poziomie 6%.

wsza12345    0

Ja mam kleine 3000 do sprzedania w lubelskim ze zbiornikiem na liście i przedłużką wysypu buraków. Kombajn w b.dobrym stanie tanio

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam.Jestem z lubelskiego.Wojtek8244,jesli jesteś zainteresowany takim kombajnem to jest taki u mnie na stanie.Zbiornik na liście ma.Foto zaraz wstawię do galerii.pozdro

wojtek8244    5

widziałem twój kombajn i nawet w bardzo dobrym stanie ale kupiłem kleine 3000 ode mnie 15km więc dosyć blisko

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Bezawaryjnej :) pracy.

wueska    1

witam czy kolega Didi nadal ma tego stolla do sprzedania , bo ja również rozglądam się za jakimś kombajnem a narazie znalazłem tylko kleine 5000 w okolicy, może ktoś ma jakiś kombajn w dobrym stanie ze zbiornikiem na liście w okolicy Wojsławic w lubelskim?

Kris1976    11

Panowie chce kupic taki Nóż do ogławiania buraków kombajnu Stoll V-50 nowy

post-41361-0-14691300-1361098942_thumb.jpg

Kris1976    11

Widziałeś kolego jaka cena 1 tys z wysyłka chyba go pogi.....o. Zobacz tu http://www.swisspol.... czesci.pdf���� cena 570,00 zł a chce jeszcze taniej kupic jak sie uda

Tu masz na aukcje http://archiwumallegro.pl/czsci_stoll_noz_oglawiacza_0500760_v35_v50-254764687.html

Edytowano przez Kris1976

lukaczmarek    265

Kolego ta cena 570 to cena sprzed chyba 7 lat. To jest ten sam sprzedawca i nóż kosztuje obecnie 1000 zł. Ja już 2 razy u niego kupowałem i to są oryginalne noże naprawdę super jakości. Można również kupić podróbki za około 250 zł ale to tylko jak chcesz mieć kilka kilo złomu za 250 zł.

Cena 1000 zł jest najniższa jaką znajdziesz. U korbanka jest to 1200 netto

wueska    1

a gdzie dokładnie mieszkasz? możesz wysłąć zdjęcia kombajnu?

wueska    1

wueskowiczall@wp.pl a swoją drogą dlaczego nie można wysłać prywatnej wiadomości?

Didi    2

witam.nie było mnie jakis czas i nie widziałem Twojej wiadomosci kolego wueska.Kombajn jest jeszcze.mieszkam ok 45 km od Hrubieszowa więc nie tak daleko. Jeśli jeszcze nie kupiłes niczego to zapraszam na oględziny:)pozdro

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez przemo89
      Na początku chciałem się przywitać, gdyż jest to mój pierwszy post na tym forum.

Chce kupić używany ciągnik, głównie Deutz Fahr, cena do 35000 ze wszystkim, czyli transportem do Polski i tak dalej. Otóż chciałbym zapytać dlaczego w Niemczech ciągniki są tak tanie. Często na mobile.de i autoscout24 pojawiają sie ciągniki nawet z 97 r w cenie do 8000 euro, i nie pisze nic co świadczyłoby o jakichś wadach. Takie aukcje trwają najdłużej 2 dni, gdyż jest to wielka okazja. Co o tym sądzicie? Czy jest możliwe, aby za ciągnik który w Polsce trzeba dać 60k zł tam był w przeliczeniu około 30k zł?
    • Przez ursusik1634
      Zamówiłem DF 610 w Jaryszkach. Ciągnik miał być w lutym a już praktycznie jest kwiecień, prace polowe czekają na niego. Zadzwoniłem do pana który się zajmuję sprzedażą i powiedział mi że maszyna stoi na placu we Włoszech co mnie bardzo zdziwiło bo przecież DF to niemiecka firma. Wczoraj przedstawiciel przywiózł mi faktury i autoryzację, powiedział, że ciągniki te składane są w Niemczech. W papierach znalazłem że został wyprodukowany we Włoszech jaka jest prawda, czy może ktoś brał już jakieś maszyny od nich?
    • Przez maciejmechnowy
      witam wszystkich forumowiczów. Mam problem z ciągnikiem marki same rubin wczesniej był uszkodzony wyswietlacz i nie było nic widać do momentu aż traktor stanął  na polu po naprawie wyświetlacza    pojawiły  się alarmy  transm. alarm 254 ,CONSOL. 240, ENGINE 240 I 242  ma ktoś opis tych błędów  SAME RUBIN 120
    • Przez Tiger207
      Witam forumowiczów i proszę o pomoc.    Postaram się opisać zrozumiałe mój problem i liczę na waszą pomoc !!            Ursus c360 82r Kupiłem go miesiąc temu powiem skromnie udany zakup,popracowałem nim przez miesiąc wszystko działało jak należy aż kturegos dnia podkusiło mnie aby pobawić się małym przełącznikiem podnosnika.        Chyba wiadomo o co chodzi mała aluminiowa przełączając podnośnik na siłowy i coś tam jeszcze nie doczytałem się na żadnym forum o moim problemie więc piszę do was.maly przełącznik z pozycji w tył przeciągnąłem na przód i nie chce wrócić na miejsce wraca tylko na pion  i co z tym się wiąże przełącznik duży chodzący po tarczy również idzie tylko do połowy i dostaje oporu nie chce ciągnąć na siłę ,ramiona podnoszą dobrze na tym pływaniu bo to chyba pływanie tyle się doczytałem więc problem jest dla mnie nie zrozumiały mechaniczny  proszę o pomoc z góry dzięki
    • Przez maslo200
      witam zakupiłem ciągnik  mam do niego wszystkie umowy kupna sprzedaży od pierwszego właściciela  nawet star rachunek że zakupił  go na własny użytek  ciągnik był rejestrowany jest wpisany nr rejestracyjny dzwoniłem do wydziału komunikacji i powiedzieli żeby wysłać ksero dokumentów dostałem odpowiedz że  nie mają już o tyle lat wstecz dokumentów potwierdzających rejestracje ciągnika   do ciągnika nie mmam dowodu ani tablicy i zastanawiam czy da sie coś zrobić czy jedyne wyjście kupić papiery z góry przepraszam jeśli to nie ten dział i prosił bym o przeniesienie za pomoc z góry dziękuje