Skocz do zawartości
Rolnik117

Ściezki technologiczne

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
patryk741    25

2 przejazdy od miedzy... na trzecim przejeździe zamykasz 2 rzadki żeby pasowały na szerokość ciągnika i następnie 4 przejazdy i znowu :) prosta sprawa :D mam nadzieję że rozumiesz

Wiadomość z agroFakt.pl

ovi    39

niedługo będą pytania na które koła zrobić ścieżki, przednie czy tylnie

michael31    4

żeby pasowało to rusz dupe od komputera weź miarę i zmierz rozstaw kół w proximie i taki sam rozstaw zmierz na redlicach i zamknij odpowiednie sekcje w siewniku, a nie zaraz zakładasz nowy temat o takie pierdoły i pytasz się jakbyś miał 5 lat, ale skoro myślenie sprawia Ci ból no to trudno....

macko25    8

no jak?wkoło pola najpierw siejesz pół siewnika a później dwa przejazdy cały siewnik i trzecią ścieżką i zaś cztery przejazdy i piąta ścieżka i tak dalej.rozumiesz

ovi    39

@macko25 nie wprowadzaj w błąd bo tak robimy ścieżki jeżeli na szerokość opryskiwacza przypada parzysta ilosć przejazdów siewnika, to co podałeś pasuje pod opryskiwacz 18 metrowy

Sean    919

@macko Ty też masz problemy z koncentracją? jakie pół siewnika na 15m.?

to co podałeś pasuje pod opryskiwacz 18 metrowy

To co podał dalej,

?wkoło pola najpierw siejesz pół siewnika a później dwa przejazdy cały siewnik i trzecią ścieżką i zaś cztery przejazdy i piąta ścieżka i tak dalej.rozumiesz 

to pasuje na 15 m, a na 18 to tak jak zaczął od połowy potem 2 całe, ścieżka i potem 5 przejazdów  i 6-ty ścieżki, Kolego @ovi.     :)

Edytowano przez Sean

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

S-Piotr    50

Najlepiej zostaw to komuś dorosłemu , na pewno siewnik macie nie od dziś.A ty weź wiadro i pozbieraj kamienie z pola.

Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

sadek9    31

ja jeśli siałem i było np na 12m to robiłem tak że pierwszy przejazd pełny na kolejnym zamykana była tylko z jednej strony ścieżka i w 3 pasie tak samo i ładnie wychodziło a robiłem to tak że zdejmowałem linkę od zamykania ścieżek zależnie jak się zaczynało może brzmi dziwnie ale w praktyce bardzo proste

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Pavel
      Jakie odmiany pszenzyta siejecie i jakies spostrzezenia plonu czy podatnosci na choroby w stosunku do odmian wczesniejszych w waszych gospodarstwach?
    • Przez pawel101210
      hej ...... na wiosne z wujkiem mamy plany zasiać PSZENŻYTO JARE .... będziemy siać około 0,5 ha .... jaką poradzicie odmiane zasiać ja bym radził MATEJKO .... ile trzeba siać Kg na ha ... a jaką zaprawke pod zboże i oprysk ...
    • Przez Pawel1222
      Chciałbym się dowiedzieć czym pryskacie lub będziecie pryskać pszenżyto?
      Z góry dzięki.
    • Przez MlodyRolikOn
      Witam
      Mam pytanie do was. Jestem trochę spóźniony z drugą dawką azotu (2 kolanko) nie jest to tragedia i pytanie czy mogę dzisiaj rozsiac mocznik a za 2-3 dni dolistnie prysnac?
    • Przez Krystian6830
      Część 
      Jestem można powiedzieć nowy w tym temacie więc proszę się nie śmiać jak to pytanie będzie głupie Ale.. czy ten środek będzie dobry na zabieg t2 w pszenżycie? 
      A, i tak wgl kiedy wykonuje się ten zabieg ?
      Czy mogę pryskac tym seguris zawsze kiedy zobaczę chorobę czy np. Można pryskac tylko do jakiejś fazy wzrostu ?
      Z góry dzięki za pomoc !!!

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.