Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
zetor
Pacias94    0

Witam. Czy opony o rozmiarze 380R70 przod 460R 85 sa dobrze dobrane i czy nie bedzie problemu jakiegos z napedem? Prosze o pomoc na pw lub tym temacie.

bodzio1108    149

nie ma opon w takim rozmiarze. R70 to by felga miała 177.8cm średnicy i co za tym idzie do proximy byś nie zmieścił takich kół

Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Wiadomość z agroFakt.pl

Wojtek026    17

a ten tył to nie był przypadkiem 480/70/34, zresztą w homologacji na pewno masz podane wszystkie opcjonalne rozmiary opon

niepokorny    3

Ja mam taki problem. Proxima 6441 opony przód 320/85/24 ( 12,4 )tył 16,9/34 skrzynia 40 km/h 6 biegów z rewersem. Przy załączonym 4x4 od 4 biegu w góre zaczyna wyć na asfalcie. Zetor podaje że takie zestawienie opon jest poprawne , a ja czuję że w momencie załączenia przedniego napędu bardzo zaczyna ciągnąć przód i zastanawiam się nad zmianą przodu na 320/70/24 ( 11,2 ) co wy na to powiecie ?

romek6340    203

Ja mam taki problem. Proxima 6441 opony przód 320/85/24 ( 12,4 )tył 16,9/34 skrzynia 40 km/h 6 biegów z rewersem. Przy załączonym 4x4 od 4 biegu w góre zaczyna wyć na asfalcie. Zetor podaje że takie zestawienie opon jest poprawne , a ja czuję że w momencie załączenia przedniego napędu bardzo zaczyna ciągnąć przód i zastanawiam się nad zmianą przodu na 320/70/24 ( 11,2 ) co wy na to powiecie ?

Tak ma być. Przód ma lekko ciągnąć. Nie włączaj przodu na asfalcie czy przy większych prędkościach. 

Jaką prędkość masz już na 4 biegu?

Sprzedam Kombajn Bizon Z056, 1989 r. Szczegóły PW

Zapraszam na stronę:

https://www.facebook.com/strazospbrzeziny/

Pacias94    0

a ten tył to nie był przypadkiem 480/70/34, zresztą w homologacji na pewno masz podane wszystkie opcjonalne rozmiary opon

tak bylo ale chcialem na wyzszych oponach i sa 85 tyl a przod 70 i nie wiem co teraz mial i przod byc 85

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.