Skocz do zawartości
tomas318

john deere 590 sruby

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Śruby
tomas318    0

witam potrzebuje sruby o wałka na którym sa przykrecone listwy albo metalowe lub metalowo-gumowe wałek znajduje sie nad podbierakiem jezeli ktoś posiada chetnie kupię pozdrawiam :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez 12345678
      Mam problem z prasą John Deere 550. Prasa podczas pracy podała sznurek ale ramie już nie wróciło. Pompa nie podaje oleju. Po jej wymontowaniu i sprawdzeniu okazuje się że wszystko jest ok. ale jednak pompa nadal nie podaje oleju. W czym może tkwić przyczyna?? Filtr jest nowy, a olej czerwony, hydrauliczny, samochodowy.
    • Przez mustafakali
      Mam kilka problemów z tą prasą po pierwsze to nie chce automatycznie owijać bel dopiero owija jak ruszę prętem który zmienia kierunek ruchu siłownika
      Drugi problem to po założeni siatki jest ona tylko po środku beli a po krańcach już nie
      I ostatni problem nie ucina siatki chociaż noż jest bardzo ostry
    • Przez sebek6544
      Witam grupowiczow mam problem z zaczynaniem beli w prasie john deere 550 problem polega na tym że często zapycha się podbierak i ciężko ma obrocic proszę o pomoc z czym może być związany ten problem
    • Przez Schadow
      Witam, w tym roku zakupiłem prasę JD 590. Na początku prasowanie szło bardzo dobrze bez większych problemów, ale gdy któregoś dnia wjechałem na pole i włączyłem sterownik ukazał mi się obrazek który jest dołączony w załączniku. Po wciśnięciu dowolnego przycisku obrazek zniknął i pojawiły się normalne funkcję prasy, więc postanowiłem prasować, jednak po osiągnięciu żądanej wielkości beli nie można było jej owinąć nawet ręcznie ani siatką ani sznurkiem. Pojechałem więc do domu sprawdziłem wszystkie bezpieczniki, wszystko było ok. Nie mając już pojęcia co może być przyczyną postanowiłem ostatni raz włączyć sterownik i nagle zaczęło wszystko działać normalnie. 
      Ktoś wie może co mogło być tego przyczyną i co oznacza obrazek który jest dołączony w załączniku ??  
    • Przez matijas67
      Witam 
      Kupiłem prasę John deere 864 z 2012r.
      Mam problem z jej ustawieniem😥
      Nie wiem dlaczego aparat wiążący mi podaje sznurek do krańca beli ( a na komputerze jest ustalone max 5.0) wolałbym bliżej środka a gesciej. Prasa ma funkcje krańcowego owijania ( cover edge) 
      I czasem sznurek po prostu spaduje z beli...  
      Drugie nie wiem też czemu czasami mi sznurek wchodzi między walec ten na dole i przy wyrzucaniu beli mi sznurki rozwala.. 
      Komore podnosic na wysokich czy niskich obrotach?? 
      I bele owijac na dwa sznurki czy jeden starczy?  Jak sądzicie ?☺☺
      Proszę was o pomoc 
      Z góry dziękuję. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.