Skocz do zawartości
bkrawczyk7

prasa case

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
bkrawczyk7    20

Witam. Mam pytanie, chce kupić prase i jestem zainteresowany pracą case rb344 i prasą new Holland br6090 i teraz pytanie do was jaką wybrać, jeśli ktoś ma to niech napisze jakie mają wady i zalety i jak się sprawują :)

Wiadomość z agroFakt.pl

arturektdi    4

Też chce cos takiego kupic ale w dobrym stanie trzeba dac ponad 60.tys. to sa bardzo dobre sprawdzone praski. Case bywaja bez noży.

Edytowano przez arturektdi

john deere

Kondzio55    27

Szukaj a w dobrym stanie znajdziesz za 40 tyś nawet.Byle komora nie była spawana.

Sam mam i suche,mokre wszystko ładnie zbija.

kali2107    86

drugi sezon skończę na grubo ponad 5 tys bel. i polecam. na 4 tys wymienili na gwarancji komplet łańcuchów napędowych bo były wadliwe i się wyciagały tak serwis stwierdził. jak będziesz kulał snopki 140cm to super zgniot wychodzi.

kali2107    86

zobacz na sterowniku jak masz potencjometry ustawione od równości beli.
i chyba nie wiesz na jakiej zasadzie w tej prasie działa zgniot.

janczar810    267

chcesz uświadczyć w swojej herezji innych? 

Delikatnie mówiąc jak to mawią nasz sklepowy filozof "źle się mylisz"

nie bez powodu nazywa sie prasy zmienno- i stało-komorowymi 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez master21
      Witam ma ktoś taką prasę lub miał styczność z taką prasą polecacie ją?
    • Przez robertrolnik27
      Interesują mnie wyżej wymienione prasy z tego co zauważyłem to mają naprawdę dobre ceny ale jak z wydajnością, komfortem pracy, awaryjnością?
    • Przez CezaryRoszkowski
      Halko, jutro chce uruchomić prase czy przewód nr 1 (głowny przepływ oleju) moze byc w tej samej sekcji gniazd co przewód nr 2 (podbieracz) ?
      Czy może należy go wpiąć w inne gniazdo?
      W instrukcji napisane, ze zle podlączenie grozi uszkodzieniem

Pozdrawiam

• Przez Piotras
      Podajcie jakie są u was ceny siatki u mnie z tego co się orientowałem to 2000 m od 335- 360 zł
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam mamy w zamiarze kupić prase do naszej sześćdziesiątki i tu moje pytanie jaką prase wybrać żeby się nie zamęczyć ciągnika, na co zwracać uwagę przy kupnie prasy?
      Zastanawialiśmy się nad Krone KR 125 lub 130 czy to dobry wybór?(Jeśli by mógł ktoś napisać coś o tej prasie jak z awariami i częściami).
      Fundusze na to przeznaczone są niewielkie max. 15 tyś.
      Prosze o podpowiedzi pozdrawiam Czazal ^^

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.