Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Prasa
marcins131    0

Witam. Mam problem ze zdemontowaniem tego największego koła zębatego po lewej stronie.

Ktoś się już z tym zmagał? Z góry dziękuje za pomoc. W załączniku przesyłam zdjęcie. Pozdrawiam.

post-96077-0-95659400-1503670513_thumb.jpg

kozob    0

Z fotografii wynika że jest tam klin noskowy. Aby zdemontować to koło musisz jeśli to możliwe najpierw delikatnie wbić je na oś, następnie wybijakiem w kształcie stożka wyciągnąć ten klin i dopiero ściągaczem zdjąć koło.

Wiadomość z agroFakt.pl

1210    0

Witam potrzebuje dokładnych wymiarów 4 listw  ( w kształcie półksiężyca)które przykręca się do walka formującego bele (Wałek kwadratowy)

Z góry dziękuje

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bel920
      posiadam prase new holland 544 i problem w niej polega na tym że w czasie pracy z robi jakieś 6 -8 snopków bez problemu i przy kolejnym coś takiego , koniec owijania siatką elektro siłownik powróci na miejsce i sterownik w tym momencie jakby się wyłonczył  - resetował po czym włancza się na nowo ale nie widzi już tego zrobionego snopka , nie ma sygnallu do otwarcia klapy , więc nie jest policzony i to najbardziej denerwuje że zrobie  ok 80 snopków a na maszynie pokaże 60 . Moje pytanie to co to za przyczyna , wymieniłem przekażnik w sterowniku i nic nie pomogło a siłownika na sznurek nie ma - pomocy
    • Przez platramix
      Witam potrzebuje instrukcji obslugi tego komputerka
    • Przez 9kaczor6
      Witam, nie jestem mechanikiem i z góry przepraszam za kolokwializm w nazewnictwie niektórych rzeczy. Mam nadzieje, że zrozumienie w czym problem.
      Mój wuj ma problem z prasą rolującą New Holland 835 - zrywają mu się pasy klinowe - trzy pojedyncze  pasy pod lewą pokrywą z napinaczem ruchomym, który luzuje pasy gdy pokrywa prasy podnosi się. Dziś kupił kolejne trzy pasy wąskoklinowe SPB - 2310 (klin 16.3x13) Oglądałem dziś tą prasę, i moim zdaniem problem tkwi w pasach... Wuj również się wygadał, że po zakupie prasy wszystko było w porządku do momentu pęknięcia pierwszych pasów przyznał, że nie pamięta czy nowe pasy były identyczne z tymi działającymi poprzednio. Pytanie do Was - czy ktoś ma informację jakie dokładnie pasy powinny być użyte do tej prasy?
      Moim zdaniem, po pierwsze powinien być to pas zespolony, a po drugie krótszy... Na ta chwile napinacz bardzo mocno schodzi aby docisnąć pasy. Wytłumaczę to tak, że naciągnięte pasy schodzą (napinają się) do połowy średnicy tego mniejszego koła na którym pracują - czyli pozostają bardzo luźne gdy prasa jest otwarta. Niestety nie mam zdjęcia jak to wygląda, postaram sie je zrobić juto jeżeli uda się wyjechać na pole.

Proszę o pomoc, z góry dziękuję za odpowiedzi.
    • Przez kingway
      Witam , czy ktoś z was posiada lub wie gdzie można znalezc   (najlepiej w pdf ) katalog części i instrukcje obsługi do prasy new holland 648 , 640 lub inne 650 ..... ?  
    • Przez kamil8352
      witam, w prasie case rb 344 gdy zaczyna zwijać materiał to siłownik elektryczny cofa się i chowa noże, wysuwam je przyciskiem, i przy obciążeniu znów noże się chowają. Czy ktos ma pomysł co może być przyczyną? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.