Polecane posty

Witam
Mam problem z ehr w ciągniku Massey Ferguson 3060. Do przełącznika który odpowiada za podnoszenie i opuszczanie dochodzi prąd a on nie reaguje wymieniłem ten przełącznik i dalej nic. Może ktoś wie co może być przyczyną tego że on nie podnosi i nie opuszcza?

lwojtek1    2

Podejrzewam że skończył ci się czujnik położenia ramion podobnie miałem u siebie ze 3 lata temu

Wiadomość z agroFakt.pl

marian3p    20

Może być kilka przyczyn. Problem z zasilaniem, nie dociera sygnał z alternatora, problem z panelem/sterownikiem, albo właśnie z czujnikiem położenia. Należy sprawdzić czy kostka czujnika jest dobrze podłączona, ewentualnie przeczyścić i sprawdzić za pomocą multimetru opór pomiędzy pinami czujnika. Jeśli czujnik jest faktycznie uszkodzony, można go naprawić. Sam czujnik znajduje się z prawej strony pokrywy tylnego mostu, pod ramieniem podnośnika. Wychodzi z niego przewód z wtyczką 3pinową.

Naprawa elektryki i elektroniki ciągników i maszyn rolniczych. Naprawa sterowników maszyn, skrzyń biegów (np. Autotronic), EHR itp.

Wykonywanie sterowania EHR (elektrohydrauliczne sterownie podnośnikiem) do każdego ciągnika, również wykonywanie własnych sterowników do ciągników z fabrycznym EHR.

Wykonywanie różnych sterowników do ciągników i maszyn rolniczych (liczniki, sterowniki ścieżek do siewnika, itp.).

Więcej info na PW.

zbyszekbrzuze    266

Ja spotkałem taki przypadek, że w sterowniku na płytce przepaliło ścieżkę zasilającą przekaźniki elektrozaworów, zasilanie było, a nie reagował. Poczytaj w innych tematach, koledzy opisywali jak sprawdzić zasilanie sterownika.

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

fulton    6

A ja mam taki problem w 3060 ze gdy ciagnik chwilę postoi to nie podniesie do końca ramion podnośnika, zatrzymuje sie na połowie słychac tylko buczenie. Później co podniesienie podnosi coraz wyzej. Co może być przyczyną? Czujnik wysokości?

sim200    3

Witam. Potrzebuje telefon do fachowca od ehr z lubelskiego. Nie mogę uruchomić ehr w mf.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kv_mil
      Witam.Jak wymienić uszczelniacz od womu w Mf 3065?
    • Przez szlendi
      Witam
      Mam ciągnik Massey Ferguson 3070 autotronic
      skrzynia biegów: 4 biegi podstawowe + żółw/zając + Rewers A i B
      Mam następujący problem. Wszystkie biegi wchodzą, jak puszczam sprzęgło to ciągnik nie rusza, tylko słychać jak coś rzęzi, trze. Po zdjęciu klapki z boku ze skrzyni biegów, można ręcznie włączyć bieg i ciągnik jedzie.
      Dzieje się tak na wszystkich biegach.
      Znajomy mechanik przyjechał, ale nie zna się na tym za bardzo i chce ściągać instrukcję.
      Proszę o pomoc i podpowiedź co może być tego przyczyną i jak to naprawić.
      Z góry dziękuję
      szlendi
    • Przez Bern
      Witam, mam problem ponieważ ciągnik nie ma tyle mocy ile powinien mieć, przydusza się przy ruszaniu. Jak mam sprawdzić te membranę w pompie wtryskowej? Gdzie ona się dokładnie się znajduje? Jak odkręciłem przewód który wychodzi z kolektora dolotowego do pompy to było w nim paliwo, tak ma być?  Dodam, że ciągnik bardzo nie dymi, tylko przy przygazowaniu i dużym obciążeniu.

• Przez MfKrystian
      Witam mam problem z Datatronic mianowicie po włączeniu zapłonu kontrolki od Datatronic mrugają i pokazują liczby z kosmosu
      VID_20191114_160942.mp4
    • Przez MfKrystian
      Witam mianowicie mam problem z Datatronic mianowicie po włączeniu zapłonu kontrolki od Datatronic mrugają i pokazują liczby z kosmosu i po odpaleniu silnika nie działa prędkość itp
      VID_20191114_160942.mp4 VID_20191114_162853.mp4
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj