Skocz do zawartości
Marcin34

case mx 120

Polecane posty

Marcin34    8

mam problem z rewersem jak zmieniam kierunki jazdy  to do tyłu jedzie odrazy a do przodu zdarza sie ze jedzie odrazu a zdarza sie ze muszę kilka razy poruszać  dzwignią i dopiero ruszy żadna kontrolka sie nie swieci .

Lukas85    15

Na poczatek proponuje rozebrac przełacznik i przeczyscic styki.

Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Wiadomość z agroFakt.pl

Lukas85    15

Przełacznik masz w rączce od rewersu. Zdejmij obudowe kierownicy 

Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek44
      Witam jestem właścicielem MF 4235 od niedawna. Mam problem z rewersem mechanicznym otóż przy przesuwaniu dźwigni rewersu do przodu od czasu do czasu (średnio co 5 przesunięcie) występuje zgrzyt , przesuwając dźwignie do tyłu nie dzieje się nic, wchodzi ładnie. Czy jest to zużyty synchronizator czy problem tkwi gdzie indziej a może po prostu taka już jego uroda... Z góry dziękuje za odpowiedź. 
    • Przez Patryk212
      Witam mam problem z jazdą a mianowicie dzisiaj odpaliłem ciągnik przesunąłem łopatkę od rewersu do przodu i tylko szarpnął trochę pojechał i stoi. Mrugają kontrolki od jazdy do przodu, tyłu i czerwony wykrzyknik. Co się mogło stać?
    • Przez Mateusz1997
      Witam jak wyregulowac rewers w deutz fahr 420 ttv aby łagodniej ruszał?
    • Przez stage99
      Witam.Posiadam Zetora Proxima 90 Power i od niedawna elektrohydrauliczny rewers ulega awariom,a dokładniej nie za każdym razem można cofać.Zetor jest z 2013R,Odpowiada za to moduł podłączonny kostką na 4 piny, dostanę taki moduł?Nie wiem jak to dokładnie się nazywa.
    • Przez Rider
      Witam, czysto teoretyczne pytanie, czy jest możliwość zamontowania rewersu elektrohydraulicznego w MF3070. skrzynia 4x2. W katalogu od serii 6100 widać, że występowały ciągniki ze skrzynią 4x2 z rewersem mechanicznym jak w 3070 i elektrycznym

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.