Bartek23473

Ciesnie wtrysku

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dwaa9
      Witam 
      Ma ktoś opis bezpieczników płytki bezpieczników? Który jest od czego w 1640 sg2
    • Przez dwaa9
      Witam 
      Szukam książki i instrukcji obsługi do mojego 1640. Ktoś coś? 
    • Przez maciek916
      koledzy mam problem miga mi kontrolka od napędu  i wykrzyknik napęd cały czas ciągnie co może być przyczyną takiej awarii i jak można w nim sprawdzić błędy wiem tylko że trzeba włożyć bezpiecznik i co dalej przeskakiwanie za pomocom kierunkowskazów nie działa jak widziałem na filmie ciągnik posiada dodatkowy wyświetlacz na prawym słupku
    • Przez dwaa9
      Witam

Mój 1640 ma problem z odpalaniem. Po przekręceniu startera gasna kontrolki a rozrusznik nie kręci. Na krótko bez problemu. Słychać też przy tym pykniecie tak jakby jakiś stycznik ale nie mogę go namierzyć. 
      Może być to wina jakiegoś przekaźnika? Jeśli tak to gdzie on się znajduje? 

• Przez John6600
      Witam . Mam pytanie składam skrzynie power quad w john deere 7600 . Interesuje mnie czy na koszach , trybach są znaki ? Jakos musi być to po ustawiane ? Czy można składać jak leci . Wiem ze np w case miałem ze znaki musiały się zgrywać na zębach bo innaczej nie kręciły się . Prosze o pomoc bo nic tu nie widze 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj