Skocz do zawartości
Majster96

Szukam majstra

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez On123
      Witam wie ktoś gdzie można kupić na rynku płody rolne w soboty woj. Wielkopolskim łódzkim mazowieckim.
    • Przez evolution93
      Witam.
      Poszukuje pracy na gospodarstwie w rejonie dolnego śląska najlepiej Legnica Lubin lub gdzieś w tych okolicach. Praca najlepiej ze zwierzetami konie,owce,krowy .Mogę wykonywac podstawowe zabiegi agrotechniczne .Prawo jazdy B,C+E . Doświadczenie mam nie duże 1,5 roku pracy w anglii na farmie mlecznej 150 krow dojnych plus  prace polowe i obrzadki. Sprzety obslugiwałem rózne od ładowarek teleskopowych jcb ,t25a ,mtz po classa ariona czy masseya fergusona 6230, serie 74 z skrzyna dyna vt.Na codzien małe gospodarstwo w rejonie  podgórskim.
      email. xevo93x@gmail.com
    • Przez srubek99334
      Witam szukam pracy w gospodarstwie na okres całego lipca i część sierpnia
      Jestem wyszkolony praktycznie jak i teoretycznie w każdej pracy w gospodrstwie
      Posiadam prawo jazdy kat. B i T oraz własny samochód 
      Region to Zachodnio-pomorskie, pomorskie i górna wielkopolska jeśli było by to niedaleko mojego miejsca zamieszkania nie jest potrzebny nocleg 

• Przez On123
      Szukam targowisk gdzie można kupić zboże i inne płody rolne tylko w soboty woj.wielkopolskim .łódzkim i mazowieckim. Ktoś coś?
    • Przez LubieTosty
      witam mam 25lat szukam dorywczej pracy na gospodarstwie okolice Włoszczowy świętokrzyskie  posiadam prawo jazdy B, B+E, T mam duże doświadczenie prowadzeniu maszyn rolniczych prac dorywcza na codzien pracuje ale po pracy mogę przyjechać na gospodarstwo  pracuje po 8H
      proszę pisać w prywatnych wiadomościach lub na
      email Damianskoda2@gmail.com

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.