Skocz do zawartości
stanrol

Kontroler wysiewu Digitroll

Polecane posty

stanrol    0

Witam. Zakupiłem używany siewnik Vaderstad Spirit St400C i w zestawie był taki Kontroler jak na zdjęciu. Czy ktoś może posiada instrukcję obsługi tego urządzenia. Z góry dzięki.

post-16394-0-09643500-1501536975_thumb.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Lukas1992
      Witam. Zakupiłem Siewenik zbozowy Sulky Master 3 m i mam pytanie czy posiada moze ktos taki siewnik, co moze o nim powiedziec, i czy posiada ktoś instrukcje napraw i tabele wysiewu do tego siewnika ? Z góry dziekuje.
    • Przez Slowik57
      Witam !
      Czy orientuje się ktoś gdzie mogę kupić spulchniacze idące przed siewnikiem wraz z uchwytami - Stegsted - SLN 2,5m, o takie coś:

I czy koś posiada tabele wysiewu do tego siewnika ?
      Pozdrawiam i proszę moderatora o nie usuwanie tematu !
    • Przez cris10
      Witam, stoję przed kupnem zestawu uprawowo-siewnego .
      Siewnik pracowałby na 77 ha ( z tendecją wzrostową) , siewnik docelowo ma pracować z ciągnkiem 150-175 km . Póki co z Deutz'em 130 km . Gleba różna ,trochę gliny trochę piasku nawet . Z przewagą gleb ciężkich . Budżet ? Myśle że coś max do 110 tyś netto.
      Marki które mnie zainteresowały to w pierwszej kolejności Kuhn a dokładnie model Sitera 3000 , wraz s sekacjami SEEDFLEX . Z tego co orientuję się Integra tego nie ma ? Mógłby mi ktoś podać różnice między tymi dwoma modelami ? Do dealera po nowym roku mam zamiar jechać , wolę pierwsze tu wypytać trochę .
      Kolejną marką jest Amazone i model AD 3000 co o nim myślicie i jak wam się sprawuje ? Wiem że jego koszt to ponad 100tys netto .
      I najtańszą opcją jest Kongsklide bo w granicach 80 tys netto kosztuje . Pracuje u nas taki w okolicy i szczerze mówiąc nie odstaje na pierwszy rzut oka we wschodach czy jakości siewu od Amazone AD 3000 .
      Co byście polecili ? Jakie macie opinie i czy ktoś ma styczność z tymi markami i maszynami ? Jeszcze fajnie by było gdyby ktoś napisał mi cenę jakąś orientacyjną . Może być na pw ale równie dobrze pod postem . Zapraszam do wypowiedzi
    • Przez wyrebski1
      Witam!
      Siew wykonuje C-330 + siewnik Poznaniak 2,7 m. Myślę jednak aby przyczepić siewnik do Zetora 72.11 bo czasem "trzydziestka" ma ciężko i jest mi jej szkoda :lol: Ale Zetor zapewne dysponowałby dużym zapasem mocy i dlatego może jakiś agregat uprawowo-siewny?
      Co Wy na to? Proszę o odpowiedź czy sobie z tym poradzi, jaki agregat, może ktoś już praktykuje? A może agregat własnej roboty?
    • Przez pati
      Tak jak w temacie. Jakie są ich zalety i wady. Czy wybór siewnika zależy od gleby, mocy rumaka, a może wygody. A właściwie to czym się różnią te 2 rodzaje "napędów" wysiewających.