Skocz do zawartości
sewek1267

International 541, 531,431

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
International
sewek1267    1

Witam, czy jest ktoś kto mógłby opisać jak ustawia taki kombajn do koszenia danego zboża(ewentualnie jakieś fotki tych ustawień)? Chodzi mi głównie o ustawienia dźwigni od klepiska, obrotów młocarni, wiatru.Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez barthez96
      Tak jak w temacie mówiąc o Case miałem na myśli też Internationala

Ja osobiście posiadam Case International 1460 Axial-Flow
    • Przez borsuk1891
      Witam wszystkich. 
      Zwracam się z prośbą o podanie numerów pasów : młocarni, wialni, napędowy ( na wariatorze). Nigdzie nie mogę znaleźć.
      Jeszcze proszę o ustawienia sit i wiatru do pszenicy i owsa , bo u mnie wygania trochę ziarna . Dzięki.
      Kombajn to case ih 923
    • Przez sewek1267
      Witam, potrzebuję bardzo szbko odpowiedzi na mój problem. Dzisiaj kosiłem żyto moim ihc 541 no i zaczęło się z nim coś dziwnego dziać, bardzo szybko łapał temperaturę(nigdy prędzej mi się to nie zdarzyło) bardzo mnie to dziwło ale odczekałem trochę silnik ostygł i dalej kosiłem do pewnego momentu kiedy zobaczyłem że kopci mi się z silnika a stało się to dlatego że silnik zaczął "pluć" olejem przez odmę która jest w deklu głowicy a następnie palić się na tłumniku. I teraz jest pytanie co jest przyczyną takiego czegoś, czemu ten olej zaczął się tamtędy wydostawać?
      Dodam że chłodnica jest codziennie przedmuchiwana
      Bardzo proszę o pomoc
    • Przez NoemiNataniel
      Witam, nie wiem czy dobrze trafilam poszukuje informacji na temat żółtej (pomarańczowej)tylko napis kontrolki "beater chopper" od czasu do czasu mrygajacej w kombajnów case 1680. Z gory dziękuje za ODP. Pozdrawiam
    • Przez jacek16031989
      Witam jestem nowy zakupilem kombajn case international 431 i poprzedni wlasciciel mi powiedzial ze stal rok na dworze i teraz gdy zaplilismy to mlocarnia choci ciagle nie mozna ja wajcha wylaczc wiem tylko jak sprawdzalismy ze ta wajcha normalnie rusza caly srodek pod tym bednem bo otworzylismy taka maluska klapke na tym bebnie ale tam nic nie widac opricz tego ze gdy ruszam ta wajcha to cos am sie rusza ale nie moze wylaczyc mlocarni co moze byc przyczyna ??? moze jakis schemat jak to naprawic albo jak wyglada w srodku w mlocarni sprzegla czy co tam jest.wszytskiego rodzaju pomoce mi sa potrzebne bardzo ale to bardzo prosze o szybka pomoc ! Jezeli juz byl podobny temat prosze o wyslanie mi linku do tego tematu,ja szualem w wyszukiwarce i przejrzalem posty ale niestesty nie moglem nic znalezc bardzo prosze o pomoc z gory dziekuje