Skocz do zawartości

Polecane posty

mrursus360    27

Zaciekawił mnie temat dlaczego niektóre modele np.: New Holland Bizon TC59 miał w nazwie dwie firmy "Bizon" i "New Holland". Domyślam się o co chodzi, ale chciałbym wiedzieć dla pewności i zaspokojenia moich myśli.

Z góry dzięki za odpowiedzi

Cypis92    12

podobno na proźbe pracowników niektóre modele miały nazwe bizon

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kony88
      Witam mam pytanie ;] Mam zamiar kupic kombajn New Holland sprowadzony z Francji wszystko jest ok rok 1985 , kabina z klimatyzacja, sieczkarnia do słomy rura wysowana hydraulicznie , ale jest mały problem widac ze kombajn kosił kukurydze byl on do tego przystosowany ponieważ nie ma szczelin miedzy cepami no i widac jeszcze ziarna kukurydzy a słyszalem ze kombajn ktory kosil kukurydze jest z lekka zajechany... czy to prawda? prosze o wasze opinnie ;] pozdrawiam
    • Przez Rapid22
      Witam mam pytanie czy może wie ktoś lub ma jakiś schemat instalacji połączeń elektrycznych w kabinie Bizon Rekord Z058 z 1989 roku. Co prawda posiadam cały schemat inst. elektrycznej jednak zawiera ona jedynie połączenie górnych świateł kabiny. Brakuje mi podłączenia wycieraczki na klawisz oraz dmuchawy. Problem polega na podłączeniu kolorów kabli do klawisza/przycisku włączenia jest tam kila różnych kolorów kabli chodzi aby odpowiednio je połączyć na przycisk. Jeżeli ktoś wie jak to ma być lub ma coś na ten temat proszę o odpowiedź w komentarzu
    • Przez borsuk1891
      Witam wszystkich. 
      Zwracam się z prośbą o podanie numerów pasów : młocarni, wialni, napędowy ( na wariatorze). Nigdzie nie mogę znaleźć.
      Jeszcze proszę o ustawienia sit i wiatru do pszenicy i owsa , bo u mnie wygania trochę ziarna . Dzięki.
      Kombajn to case ih 923
    • Przez ponadprawem1994
      Witam serdecznie,
      ten sezon to jakaś katorga. Nie mogę dokończyć sezonu. Posiadam kombajn volvo 800 aktiv z silnikiem perkinsa4 cylindrowym. Niestety mam problem  z zapowietrzającym się ciągle silnikiem. Wymieniłem już pompkę paliwa na nową jednak dalej silnik się zapowietrza. Objadę około 150metrów i kombajn się zadusi. I tak ciągle. Odpowietrzam i przejadę kilka metrów i stoje. Znów odpowietrzam. W pewnym momencie rozładowałem do zera akumulator od ciągłego kręcenia rozrusznikiem i musiałem kombajn ściągnąć do domu ciągnikiem. Panowie gdzie szukać przyczyny? nie wiem za co się już zabrać? MAcie jakieś sugestie? 
    • Przez Blueberry
      Witam Serdecznie

Potrzebuję fachowej pomocy kolegów ekspertów którzy posiadają/posiadali kombajn EM11.
      Kombajn pracuje u mnie pierwszy sezon, został całkowicie odremontowany. Spisuje się on bardzo dobrze poza jednym drobnym mankamentem. Podczas pracy dość mocno uszkadza marchew, są to w większości zadrapania, jednak taka marchew nie nadaje się już do sprzedaży. Kombajn został wyprodukowany w roku 1980 i z tego co mi wiadomo noże tnące od tamtej pory nie były wymieniane(widoczne są na nich też ślady spawania). Bardzo bym prosił o podpowiedź czy problemem mogą być w tym przypadku noże tnące(mechanizm odrywający nać) a wymiana ich może pomóc? czy może ten typ tak ma i powinienem pomyśleć o zmianie kombajnu na nowszy? 
      Bardzo proszę o poradę

Serdecznie Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów