Skocz do zawartości

Polecane posty

mrursus360    27

Zaciekawił mnie temat dlaczego niektóre modele np.: New Holland Bizon TC59 miał w nazwie dwie firmy "Bizon" i "New Holland". Domyślam się o co chodzi, ale chciałbym wiedzieć dla pewności i zaspokojenia moich myśli.

Z góry dzięki za odpowiedzi

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piotr2691
      Witam,

chłopaki, mam problem, kupiłem pierwszy (używany) kombajn do pora i wczoraj go próbowałem.
      Kombajn chce tak jakby sie złamać chodzi mi o wyorywacz z pasem, który wyciąga pora i podaje na taśmociąg poprzeczny zaczyna się odginać od ciągnika, znaczy sie od ramy głównej, a odchyla się od ciągnika.

Dorobiliśmy mocowanie boczne do ciagnika, do którego mocujemy siłownik którym ustawiamy głębokość kopania, tak jak nam poradził sprzedawca.

chciałbym uzyskać od was trochę pomocy, jak wy macie zamocowany kombajn po boku ciągnika, może o czymś nie wiem, bo nigdzie nie potrafię znaleźć jakichś bardzo dobrych fotek tych "konsoli"

Kombajn to Lauwers, a ciągnik MF 5425.
    • Przez Hardy67
      Witam stoję przed zakupem ładowacza czołowego do New Hollanda t5 , czy mógł by mi ktoś polecić ładowacz , jeśli tak to prosił bym uzasadnić dlaczego taka marka  
      Budżet na ładowacz to 20 tys brutto 

• Przez Hardy67
      Witam , posiadam New Hollanda t5  z roku 2017 , i mam pytanie , aczkolwiek chodzi mi o radio w ciągniku (jest oryginalne NH) radio działa tylko po włączeniu zapłonu w ciągniku , czy jest sposób przerobienia tego żebym mógł włączyć radio bez zapłonu ? , ponieważ nie chce włączać zapłonu żeby przez nawet kilka godzin dziennie radio grało i chuczały te pompki itp. 
      pomoże ktoś ?? 
    • Przez Bzyk333
      Witam serdecznie, kupię Bizona Bs Z110 do 90tys, najlepiej z sieczkarnia i stołem do rzepaku. Pozdrawiam
    • Przez Arto96
      Sprzedam kombajn do ziemniaków "Anna". Rok produkcji 1983, od nowości w moim gospodarstwie, mało używany w ostatnich latach z powodu niewielkich zbiorów ziemniaka. Nowa taśma z tyłu. Stan bardzo dobry, garażowany. Więcej informacji udzielę telefonicznie., c.6.000zł do uzg.. KROCZÓW MNIEJSZY (mazowieckie) t.533-502-882.