Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Sterownik
bratrolnika    2412

może napisz co się popsuło, a nie dałeś ogólne foto całego sterownika i chcesz żeby ktoś ci naprawił przez internet

nie działa wyświetlacz, nie działają przyciski, urwałeś kabel, czy oznaczenia się powycierały, zdefiniuj jaki masz problem

Wiadomość z agroFakt.pl

wloczykij    1

To wogóle oryginalny sterownik? Napisz coś o nim więcej, oznaczenia, producent.

Orginalnie jest Balercontrol, to wygląda jak jakiś uniwersalny przystosowany do twojej prasy, mam tą samą z 1999r. i mam inny sterownik zupełnie, moim zdaniem ktoś w tej rzeźbie namieszał najzwyczajniej w przewodach i stąd twój problem.

Edytowano przez wloczykij

pawlaki    0

Właśnie nie wiem co to jest za sterownik bo nic na nim nie pisze może ktoś wie co to za sterownik będę wdzięczny jak mi ktoś coś o nim powie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez JarekTymiski
      Witam. Kupiłem prase welger rp220. I trochę był zamarznięty sterownik. odłączyliśmy go z kostek i lezal w domu przez 3 dni. Po podłączeniu to spowrotem wyskakują takie napisy jak w załączniku. Macie może pojęcie w czym może być problem? Może się jakoś rozkodował? może kostka źle podłączona ?
      Nie wiem co robić pomocy

• Przez lipa1992
      Witam! Mam pytanie czy ktoś ma Lely Welger RP 445. Jak się sprawuje podbieracz bezkrzywkowy? Czy nie "zawija"? Proszę o odpowiedź
    • Przez pavlo1706
      Witam
      Chcę kupić nową prasę. Zastanawiam się nad Claasem Variantem 365RC HD i Lely Welger RP445. Cena Claasa bez opuszczanej podłogi jest niewiele niższa od Lely z opuszczaną podłogą. Zależy mi na jak największej gęstości beli. Prasa będzie współpracować z ciągnikiem 130km
    • Przez robertrolnik27
      Witam,
      interesują mnie te dwie prasy. Ceny podobne 120 fendt z lepszym komputerem a lely 125 z gorszym. W fendzie wszystko steruje z komputera w lely przy prasie. W fendzie na komputerze pokazuje w którą stronę skręcic bo jest mniej materialu w komorze prasowania a w lely tego nie ma. W fendzie jest więcej czujników i elektrozaworów bo wszystko steruje się z kabiny a w lely tego nie ma. 

ktoś ma jakieś cenne uwagi? chetnie czegoś się dowiem.
    • Przez BukeR
      Witam.

Przyszedł czas na dobór prasy do Agrotrona. Zastanawiałem się na McHale F5500. W sam raz do 112KM jakimi dysponuje Agrotron. No może trochę przytrzyma go przy robieniu kiszonki z nożami, ale zestaw wydaje mi się, że jak najbardziej ok.

Jednak dzisiaj dealer zaproponował mi w cenie McHale prasę Lely Welger 445 (powystawowa dlatego taka cena). Jednak mam poważne wątpliwości czy Deutz da rade w takim zestawie. Wiem, że nie wykorzystałbym wydajności prasy w 100%, ale nie widzi mi się jeździć 5km/h robiąc kiszonkę. Szczególnie, że ciągnik trafi do mnie na wiosne na dotarciu i pewnie natychmiast pójdzie "w tango" z prasą. Szczególnie z zestawem noży.

Proszę o opinie użytkowników tych pras czym je ciągają i jak z wydajnością, bo mam czas na zastanowienie się do wtorku, ponieważ do piątku poprawki do MGR mają znaleźć się w ARiMR.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.